Ви переглядаєте: Головна > Все про Туреччину > Сучасні види дерев'яних сходів – Інтер'єр

Сучасні види дерев'яних сходів – Інтер'єр

Сучасні види дерев'яних сходів – Інтер'єр

Сходи можна розділити на види, залежно від форми та кількості маршів. Тобто конструкції бувають одномаршові (і відповідно двох-і Трехмаршевая), а також вони можу бути прямолінійними і криволінійними, з поворотом і гвинтовими.

Різні види сходів у житловому будинку

Дуже часто дизайнери та архітекори стикаються з проблемою нестачі місця, тому питання, як зробити виріб більш компактною, особливо актуальний для приватних будинків. Одна з можливостей заощадити місце – це зробити конструкцію з поворотом, без проміжного майданчика. Мало місця займає і гвинтова конструкіця, крім того, вона являяется чудовим елементом дизайну інтер'єру, що робить її дуже популярною. Прямі дерев'яні сходи
досить поширені в приватних будинках. Основний елемент такої конструкції – це марш. Тобто власне кілька ступенів, які з'єднують собою два майданчики. У приватних будинках, як правило, зустрічаються одномаршеві і двухмаршевие конструкції. Внутрішні конструкції можна робити з ДСП з дерева, бруса, МДФ, можна використовувати шпон, так як вони будуть захищені від вологи, сонця та інших впливів.

Види виробів і їх призначення

1. Мансардні сходи. Цей різновид зовнішніх сходів служить для з'єднання останнього поверху будинку з мансардою. Основні вимоги до неї – зручність, міцність і безпеку, до того ж сходи повинна бути придатна для евакуації людей у разі потреби. При проектуванні таких сходів потрібно враховувати загальний дизайн проект будинку, щоб сходи вписалася в загальне оформлення і стала, на додаток до своїх прямих функцій, і хорошим декоративним елементом.

2. Внутрішні вироби. Це будь-які сходи, що знаходяться всередині будинку. Залежно від свого призначення, від того які приміщення вони з'єднують, для їх виготовлення вибираються різні види і конфігурації.

3. Приставні конструкції. Їх великий плюс – це компактність і економія місця. Однак, є і значний недолік: такі сходи, як правило, дуже круті, що часто робить незручним їх використання. Цю проблему можна вирішити, тобто зробити щаблі складної форми.

4. Для підсобних приміщень можна використовувати складну конструкцію. У такій конструкції є ряд переваг, але такі сходи – не найвдаліший вибір для щоденного використання, а для тих підсобних приміщень, які відвідуються нечасто, вона цілком підходить.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS