Ви переглядаєте: Головна > Все про Туреччину > Сучасна архітектура у Туреччині – Інтер'єр

Сучасна архітектура у Туреччині – Інтер'єр

Сучасна архітектура у Туреччині – Інтер'єр

Туреччина
прекрасна країна, яка добре підходить для відпочинку. Тут знайдуть собі заняття любителі історії, активного відпочинку, а для тих, хто любить більш спокійний НЕ метушливий відпочинок знайдуться затишні місця з мальовничою природою. Мисливці за сучасною архітектурою можуть також знайти собі цікаві об'єкти для обстеження, саме про них хочеться і розповісти.

Гуляючи по Стамбулу, з усіх боків міста видно величезний будинок Isbank Tower 1, яке будувалося із застосуванням пластику й сучасних будматеріалів. Його вікна і висота заворожують, спотворюють реальність, важко уявити собі, як можна вибудувати таке височезнне споруда! Блискучі профільовані вікна, обтічні форми будівлі роблять його архітектурним прикладом, яким може пишатися Туреччина. Хмарочос в 52 поверху і висоту 181 м. Вартість всього будівництва обійшлася уряду в 230 млн. дол. На будівлю було витрачено мільйони тонн заліза, склопакетів та інших матеріалів. Аналог будівлі знаходиться в Нью-Йорку, під назвою Трамп-тауер.

Між іншим, архітектурне оформлення вікон в Туреччині вельми і вельми цікаве. Яскравий приклад тому Анкара-Арена, яка була побудована до чемпіонату світу з баскетбольним змагань. Нині арена є домашнім стадіоном баскетбольних клубів.

Пам'ятки Туреччини також можна оглянути в столичних музеях, присвячених історії. А якщо говорить про сучасних, розкішних комплексах з витонченою архітектурою в Стамбулі, то виділяється Арена Абді Іпекчі.

Спортивний комплекс, виконаний за останнім словом моди, в ньому вкладені найсміливіші архітектурні рішення. Дах стадіону немов лягати на стовпи, які обшиті червоним пластиком. Зовнішня обробка комплексу проводилася металом, а незвичайні пластикові вікна немов розкидані навколо будівлі. Місткість комплексу 12тис. уболівальників. На Арені в основному проходять ігри з баскетболу і іноді святкові заходи.

Хотілося б відзначити, сьогодні в сучасній архітектурі частіше використовують пластикові вікна, профілю із пластику, різноманітні пластмаси і склопакети (склеєне скло), тонкі метали для обшивки, завдяки яким будуються ексклюзивні будівлі. Проходячи по турецьких площам, відвідуючи торговельні комплекси, спортивні арени, задираючи голову на хмарочоси і відреставровані вежі, розумієш, що архітектура тут на місці не стоїть і країна досить успішно змішує нові будівлі з пам'ятниками, які мають істеричну цінність. Але це нікого не здивує, сьогодні у всій Європі змішують стилі, в готичних районах з'являються сучасні споруди, особливо в Італії, Франції та Іспанії.

На заміточку:

Одна з найбільш примітних будівель Туреччині – це Анкара-Арена, яка збудована з заліза і пластику з використанням склопакетів. Приклад подібної технології можна побачити на сайті http://www.fabrikaokon.ru. Склопакети, пластиковий профіль і інші матеріали – дерев'яні рами, скління і всі види ремонту вікон.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS
кварцевые лампы онлайн лампа антибактериальная bactosfera ультрафиолетовый облучатель рециркулятор;подарки со вкусом подарок для мамы на 8 марта запоминающийся оригинальный подарок на 8 марта