Ви переглядаєте: Головна > Все про Туреччину > Збираємось на віллу – Оренда

Збираємось на віллу – Оренда

Збираємось на віллу – Оренда

Кінцева мета важкого трудового року – відпустка. І найправильніше провести цю відпустку на березі моря. Найбільшою популярністю останнім часом користується турецьке узбережжя – Анталія, Кемер, Бодрум. Туреччина – це казкова країна, яка чудово поєднує європейський стиль життя з східним колоритом.

Туреччина славиться багатющою багатовіковою історією. Тут добре збереглися багато архітектурних будови та пам'ятники, стародавні античні міста римської і грецької епох. Але найголовніше – у цій країні найкращі пляжі.

У Туреччині вибудувана високоякісна індустрія туризму. Тут безліч готелів, обладнаних за останнім словом техніки, піщані пляжі, нічні клуби, ресторанчики і бари, магазини і спа-салони. Туреччина
пропонує різні варіанти для проживання – від економ-класу до шикарних апартаментів. Туристи можуть оселитися в готелях з різною кількістю зірок, кемпінгах, хостелах, можуть дозволити собі орендувати бунгало або віллу. І тоді відпочинок стане незабутнім.

Давно пора забути, що на віллах можуть відпочивати тільки аристократи.

Орендувати віллу можна на нетривалий термін, який потягне будь-який бюджет. Знайти такі можна на всіх відомих турецьких курортах – в Мармарісі і Кемері, Аланьї і Фетхіє, в Сіде і Анталії.

Різноманітність їх велике – від невеликих одноповерхових будівель, оточених невеликим парків до двох-або триповерхових особняків з кількома басейнами, тенісними кортами і тінистій алеєю, що спускається до пляжу. Деякі розташовують також і власним причалом з яхтою. Всі вілли обладнані телефоном, телевізором, інтернетом, шикарними меблями, побутовою технікою, сауною, басейном. У Туреччині є навіть комплекси з віллами, на території яких розташовуються магазини, ресторани і дитячі майданчики.

Всі вілли розташовуються поблизу берегової лінії. Тому кожен відпочиваючий тут в будь-який час може насолодитися вечірньою прогулянкою по піщаному пляжу.

Заміточка:

Для багатьох відпочинок – це найсвятіше, а, значить, грошей на нього шкодувати не варто. Адже це заряд на весь рік, і тому оренда вілли в мальовничій Тоскані або Анталії буде набагато краще номери в готелі або бунгало. Сервіс, тиша і спокій – ось те, чим славляться вілли.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS