Ви переглядаєте: Головна > Все про Туреччину > Аланья. Історія країни в одному місті – Пам’ятки

Аланья. Історія країни в одному місті – Пам’ятки

Аланья. Історія країни в одному місті – Пам'ятки

Якщо називати всі пам'ятки Туреччини, не вистачить місця не те, щоб на численних рулонах паперу, але навіть і в безмежній всесвітньої мережі, Інтернеті. Тому, щоб заощадити час, а також місце для іншої життєво важливої інформації, досить виділити одне місце, яким особливо славиться Туреччина. Це чудовий курорт Аланья.

Якщо планувати відпочинок в Туреччині, неодмінно потрібно побачити самі головні визначні пам'ятки Аланії. Це підкаже, як зробити свій відпочинок по-справжньому прекрасним і незабутнім.

Почати подорож цим чудовим курортом варто з візантійської фортеці Іч-Кале, яка по праву вважається візитною карткою міста. Фортеця створює чудову картину: 140 високих веж прикрашають стіну, протяжністю близько 7 км, руїни середньовічного замку, стародавні церкви, вілли XIX століття. Все це переповнює захопленням. Здається, що час зупинився, і стає незрозуміло, як можуть так гармонійно існувати настільки різні епохи людської історії. Кращого музею під відкритим небом, напевно, немає ніде.

Але це не єдине старовинна споруда, яке завжди приковує до себе погляди туристів. Аланья готова похвалитися ще як мінімум трьома будівлями, начавшими свою історію в XIII столітті: судноверф Терсане, мечеть султана Аладдіна і мавзолей Аксебе Турбесі. Над цими чудовими місцями час не владний.

Відволічу на хвилинку вашу увагу і хочу запропонувати людям,які планують накривати свій будинок черепицею чудовий інтернет магазин який пропонуює широкий асортимент композитная черепица по дуже приємним цінам!

Ще однією особливістю Аланії вважаються її печери і гроти – надійний захист флібустьєрів протягом багатьох років, навіть століть. Потрапивши в одну з них, можна ясно почути дзвін піастрів, постріли мушкетів і гучний сміх піратів.

Саме така атмосфера переповнює ці похмурі притулку.

Прекрасний курорт Аланья дуже знаменитий не тільки древньою архітектурою чи багатою історією. У всьому світі високо цінується турецький шовк, або «бюрюмджюк». Цей чудовий місто якраз знаменитий такою легкою тканиною. Він запрошує кожного гостя оцінити неперевершену якість місцевого шовку.

Аланья дійсно є чудовим і неповторним турецьким містом, який може розповісти історію своєї країни так, як ніякий інший. І він готовий поділитися своїми знаннями з кожним бажаючим. Тут завжди є на що подивитися, що почути і чим помилуватися. Загалом, що ще додати? Відпочинок в Аланії неможливо забути ніколи.

На заміточку:

Відпочинок у Туреччині може бути різним, адже кожен турецький курорт має свою родзинку, свою особливість. Подивіться гарячі тури на DostavkaTurov.ru, щоб вибрати щось своє, до чого прагне душа. Тільки тоді відпустка буде приємним і незабутнім.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS