Ви переглядаєте: Головна > Все про Туреччину > Пам’ятки Аланії

Пам’ятки Аланії

- Невелике містечко, розташований на мальовничому узбережжі Середземного моря всього в 120 кілометрах від Анталії. Розмістився він на скелястому півострові біля підніжжя Торроскіх гір. Розвинена інфраструктура послуг і розваг, теплі води моря, золоті піщані пляжі міста і стародавня історія тутешніх місць придбала популярність і популярність серед туристів з усього світу.

Особливо привертають до Аланії різноманітні екскурсійні програми. Та й не дивно – адже місто володіє величезним античним спадщиною, його заснували греки у другому столітті до н.е. і назвали Коракесіон. Місто було знамените притулком піратів і контрабандистів за великої кількості гуртів, розкиданих по всьому узбережжю. Фортечні стіни, сторожові вежі і церкви добре збереглися до нашого часу і є гордістю Аланії. Відомі ці пам’ятки Туреччини на весь світ!

На замітку,якщо вам сподобається дуже місто і у вас знайдеться багато хороших кадрів ви можете зробити собі з них фотообої в вашу кімнату і це найкраще можуть зробити тут http://www.riara.com.ua/izgotovlenie-fotooboev.html на сайті описано які потрібно розміри і звичайно ціни на роботу. А ми продовжуємо!

Символом Аланії вважається вежа на вершині гори, зведена ще в 1226-1232 роках. Після п’ятирічної облоги міста сельджукський султан Алладін Кейкубат побудував для захисту гавані сторожову вежу Кизилкуле. Червона вежа отримала свою назву завдяки своєму колоритному червоному кольору цегли.

Головною визначною пам’яткою міста є сельджукська фортецю. Це єдина фортеця сельджуків, що збереглася до наших часів. Вона була побудована на руїнах римських військових укріплень.

Обов’язково варто відвідати Іч-Кале (Внутрішню фортеця). Це невелика будова зберігає свою нещадну і навіть зловісну історію жорстокого минулого.

Поруч з фортецею знаходиться прекрасна мечеть Сулейманійе. Вона була споруджена в 1231 році і розташувалася у верхній частині фортеці. Кам’яницю має форму квадрата, а під куполом підвішені п’ятнадцять куль. Така форма споруди створює дивовижну акустику для молитви.

А неподалік від мечеті знаходиться похоронний комплекс турецького султана Аскебе Турбесі. Це цегляна споруда, побудована в 1230 році, є останнім притулком першого начальника великої фортеці та історичним пам’ятником історії сельджукского періоду.

Любителям старовини буде цікаво оглянути експонати Археологічного музею. Найдавнішим предметом музею є камінь з написом фінікійців (625 рік до н.е.), а гордістю вважається статуя Геракла, вилита з бронзи, їй більше 4 тисяч років!

Печера Караїн Магараси – дуже красиве історичне місце Аланії. Найбільша природна печера в Туреччині вважається однією з найбільш відомих і значних пам’яток Туреччини.

Якщо ви відпочиваєте в Аланії, обов’язково відвідайте ці історичні місця міста. Ви доторкнетеся до історії Туреччини і дізнаєтесь багато цікавого!

На заміточку:

Вибираючи тур, варто враховувати багато різних нюансів. Вибравши кращі туристичні агентства – Єгипет відпочинок перетвориться на справжнє свято фарб і переживань, але неодмінно тільки світлих і радісних! Адже справжній відпочинок повинен бути якісним!

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS