Ви переглядаєте: Головна > Курорти > Найдешевші бюджетні гірськолижні курорти Європи

Найдешевші бюджетні гірськолижні курорти Європи

Найдешевші бюджетні гірськолижні курорти Європи

Гірськолижні курорти Чехії, Словаччини та Німеччини були визнані найдешевшими в Європі на основі порівняння добових цін на скипасс . Експерти німецького туристичного онлайн-агентства Ab-in-den-urlaub.de провело порівняльне дослідження цін на денні скипасс на різних гірськолижних курортах Європи.

Співробітники агентства проаналізували вартість квитків на 448 лижних станціях, розташованих в 11 європейських країнах – Німеччині, Австрії, Фінляндії, Франції, Італії, Норвегії, Ліхтенштейні, Швейцарії, Чехії, Словаччини та Швеції. Такі технічні показники, як площа станції або висота і довжина спусків, а також вартість проживання в розрахунок не приймалися.

Найдорожчими місцями для лижного спорту виявилися траси Норвегії та Швейцарії – саме там гірськолижники платять найвищу ціну за добову карту.

Середня добова ціна скіпаса в Європі складає € 33,5. Найдешевша карта, яка коштує всього € 17, виявлена ​​на станції Швабського Альба (гірський масив на півдні Німеччини, земля Баден-Вюртемберг), а також на чеських курортах Рудних гір.

Найдорожча денна карта в норвезькому Хемседале – вона коштує 380 крон (€ 48). До речі, саме в Норвегії чотири регіони пропонують найвищі тарифи на катання на лижах.

П'яте місце рейтингу дісталося гірськолижного курорту швейцарського Граубюндена. На лижній станції цього міста добова карта обійдеться в 57 франків (€ 46,5).

У число найдорожчих регіонів також входить Вале з вартістю 55 франків (€ 45) і Бернські Альпи – 50 франків (€ 41).

Серединну позицію займають швейцарські кантони Тічино (46 франків, € 37,5), Во (42 франка, € 34), регіони центральної Швейцарії (41 франк, € 33,5) та східної Швейцарії (40 франків, € 33 ).

Два швейцарських регіону – кантон Фрібург і центр країни (Espace Mittelland), входять до числа самих вигідних місць для катання на лижах з вартістю 33 і 30 франків відповідно (€ 27 й € 25).

У загальному заліку по найдорожчим країнам перша трійка лідерів розподілилася таким чином: Норвегія з середньою вартість денного скіпаса 324 крони (€ 42), Швейцарія- 47 франків (€ 38) і Італія – € 37,5.

Найдешевші гірськолижні курорти розташовані в Чехії (€ 16,5), Словаччини (€ 20,5) і Німеччині (€ 21).
Однак якщо порівнювати курорти по вартості тижневого, а не добового скіпаса, то найдорожчою країною для гірськолижників буде Швейцарія, де такі карти в середньому обійдуться в 280 франків (€ 230).

В Італії такі абонементи обійдуться в середньому в € 215, у Франції – € 210, в Австрії – € 205, а Норвегія займе лише п'яте місце (там середня ціна тижневого скіпаса становить € 198). Слідом за нею йде Фінляндії, де скипасс на тиждень обійдеться в середньому в € 190.

За вартістю сезонної лижної карти знову ж лідирує Швейцарія – 693 франка (€ 567) проти € 536 в Італії, € 531 у Франції, € 481 в Норвегії, € 400 в Австрії і всього € 250 в Німеччині .

А ось для сімейного катання Швейцарія пропонує не найвищий тариф. Добова сімейна карта стоїть тут 121 франк (€ 100) проти € 102 у Франції і € 155 в Італії.

Найнижчі ціни на такі скипасс також в Чехії та Німеччині – € 50 і € 65 відповідно. Проте дослідники попереджають, що не всі станції в Європі пропонують сімейні картки.

Мітки: ,

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS