Ви переглядаєте: Головна > Все про Туреччину > Адана – Міста

Адана – Міста

Адана – Міста

Відпочинок в Туреччині може бути різним – засмагати під сонцем і насолоджуватися м'якими теплими хвилями або зануритися в готельний сервіс спа-салонів, масажних салонів і розслаблюючих ванн. Але якщо ви прихильник екскурсій і різних культурно-інформаційних програм, Адана саме для вас.

Це стародавнє місто з'явився ще в чотирнадцятому столітті до нашої ери і має багатющу історію, пов'язану і з греками, і з римлянами, і з візантійцями, і з турками-сельджуками, і з їх послідовниками – османами.

Умовно місто поділено на дві частини – стару і нову. І саме стара частина міста може похвалитися настільки дивовижними пам'ятками: мечетями, старими кам'яними будинками, автентичними базарами і руїнами давніх будівель, які є культурним надбанням міста. Пишаються його мешканці та старої легендою, згідно з якою Адана була побудована сином титану Урану – Аданусом, завдяки якому місто і придбав свою назву.

Адана також це центр туристичних маршрутів.

Звідси починається безліч екскурсій – до воріт Клеопатри і криниці Святого Петра у Тарсі, до красивих мечетей і дивно житлового комлпксу Фламінго у Мерсіні, до Місіс, славнозвісному музею мозаїки, до найбільш мальовничих руїн хетського поселення Каратепе поблизу не менше красивого водосховища, до острівного замку Кішкалесі або до величного замку хрестоносців на кам'яному пагорбі – Ілан. А одне з найбільш значущих подій в Адані – це міжнародний театральний фестиваль, беруть участь в якому традиційно більше тисячі різних груп. Також цікавим буде відвідування місцевого кінофестивалю, який проводиться, починаючи з тисяча дев'ятсот шістдесят дев'ятого року.

Ціни на тури від туроператорів в це місто можуть бути різними, дивлячись яку культурну програму вони включають, але виразно вам тут сподобається.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS