Ви переглядаєте: Головна > Цікаво > Дешеві авіабілети це реально?

Дешеві авіабілети це реально?

Що таке лоукостер
Лоукостер (або дискаунтер) – це особлива бізнес-модель: авіакомпанії скорочують витрати за рахунок сервісу, зазвичай використовують літаки тільки однієї моделі, щоб економити на навчанні персоналу, обслуговуванні машин і на запчастинах. Квитки вони поширюють лише через інтернет, що дозволяє не платити за офіси продажів. Таким чином вартість перельоту виявляється в рази менше. Придбати такого типу білети ви можете на сайті де запропонують вам багато дешевих авіабілетів з Києва по всім напрямках світу по досить смачних цінаї.

Якщо ви погоджуєтеся на політ лоукостером, доведеться миритися з деякими незручностями і обмеженнями: не варто очікувати м’яких зручних крісел і великої відстані між ними, вас не будуть оточувати десяток надзвичайно люб’язних стюардес, готових виконати будь-яке побажання. За всі навіть самі незначні послуги доведеться доплачувати.

Економні туристи намагаються купити квиток заздалегідь – приблизно за півроку до польоту, адже ближче до дати подорожі ціни обов’язково зростуть.

Обов’язково зверніть увагу, куди прилітає літак. Можливо, ви приземлитеся в крихітному аеропорту в глушині, вибираючись з якого втратите і час, і гроші. Якщо є знижка на рейс «туди», зворотний квиток буде коштувати в кілька разів дорожче – іноді додому вигідніше добиратися іншою авіакомпанією.

Дуже незручним буває час вильоту і прильоту. Врахуйте: невеликі аеровокзали зазвичай закриваються на ніч, тому скоротати там час до ранку не вдасться.

Дуже уважно купуйте квиток на сайті авіакомпанії: іноді в нього автоматично включається не тільки харчування, але навіть номер в готелі і прокат автомобіля, а вам належить самому «зняти» непотрібні галочки. Читайте всі умови, особливо те, що написано дрібним шрифтом: швидше за все, реєструватися на рейс потрібно буде заздалегідь в режимі on-line. Хто цього не зробить, в аеропорту розлучиться ще з 10-40 євро.

Ознайомтеся з умовами повернення та обміну квитків: якщо плани зміняться, отримати гроші назад в більшості випадків не вдасться. І, нарешті, спочатку заявлена ​​на сайті ціна під час бронювання може збільшитися в 10-20 разів за рахунок податків та аеропортових зборів.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS