Ви переглядаєте: Головна > Цікаво > Квартири подобово, як цивілізована альтернатива готелям

Квартири подобово, як цивілізована альтернатива готелям


Квартири подобово, як цивілізована альтернатива готелям

У 2007 році експерти одноголосно визнали, що номери в готелях Києва є одними з найдорожчих у світі. Це сталося через те, що число охочих відвідати місто постійно зростало, а кількість готелів практично не збільшувалася. На щастя, дуже високий оборот встиг набрати ринок, що пропонує подобову оренду житла, тому бажаючі тимчасово оселитися в місті отримали хорошу альтернативу.

Однак, раніше, в 90-х роках і на початку нового тисячоліття оренда квартир в Києві подобово пропонувалася не дуже широко. Займалися їй, в основному, пенсіонери, які вели пошук клієнтів прямо на вокзалах. Бажаючі зверталися до них і отримували в розпорядження житлову площу. Чи варто говорити, що ні про які письмових офіційних договорах в цьому випадку не йшлося, а тому число обдурених було досить велике.
На даний момент ринок оренди має строгу організацію, тому приїжджим не потрібно хвилюватися про питання пошуку житла. Досить лише вивчити місцеву газету, звернутися в спеціалізоване агентство або до приватної особи.
Цікаво, що київський ринок добових квартир підрозділяється на категорії. Можна виділити елітне житло, що знаходиться в самому центрі Києва, квартири економ-категорії, а також неорганізованих приватників, які продовжують пропонувати свої послуги на вокзалах (таких зараз дуже небагато, але все таки).
Може виникнути питання, як же бути простіше, якщо потрібна оренда квартири в Києві, до кого звернутися.
Можна знайти по оголошенню приватника і домовитися з ним. Недоліків у цього варіанту досить багато: необхідність добиратися до обраного адреси, щоб самостійно оцінити квартиру; ймовірність того, що житло вам не підійде, відсутність впевненості в чесності орендодавця. Перевага ж всього одне, але досить вагоме, – знижена ціна.

Пошук через агентство набагато більш простий. Ви телефонуєте зі співробітником організації, називаєте йому свої вимоги до житла, суму, на яку розраховуєте. Працівник шукає відповідні вашим запитам варіанти в базі даних і озвучує їх. В ідеалі, організація надасть вам таксі, щоб познайомити з кожної з квартир, для того щоб вибір був максимально точний. Більше того, коли вам потрібно буде залишати місто – організація також надішле таксі, щоб доставити вас на вокзал. Звичайно, така турбота коштуватиме деякої додаткової суми, але, погодьтеся, це дуже зручно і сучасно.

Мітки: ,

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS