Ви переглядаєте: Головна > Відпочинок > Новий рік по-новому

Новий рік по-новому

Новий рік по-новому

Новий рік по-новому

Як не дивно, незважаючи на свою назву, свято Нового року – це день достатньо стандартного розміреного розкладу, усталеного за десятиліття, а то і ще більший час. Традиції сімейного святкування проходять крізь покоління, практично не змінюючись в своїй суті. У деяких людей відзначення Нового року, напевно, стало вже давно умовним рефлексом: коли календар добігає кінця – потрібно починати приготування, коли настає тридцять перший – сервірувати стіл і займати своє місце за ним, коли б'ють куранти московські – випивати шампанське, заїдаючи шоколадом. Всі за схемою, все по рейках. Навіть страви, присутні на столі, з разу в раз можуть не змінюватися або зазнавати мінімальні зміни. Звичайно, в кінцевому підсумку, такий стан справ має набриднути.

І нове покоління ставить на черговий Новий рік в пріоритет пошук туру, щоб утекти з міста або навіть з країни, на всі зимові канікули. Молодим людям абсолютно не хочеться проводити рутинне святкування Нового року в колі старого сімейства перед телеекраном. А в інтернеті є безліч цікавих пропозицій для мандрівників з різними наборами потреб і можливостей. В один рік можна дозволити собі благородний і шикарний тур по декількох країнах Європи (по Франції, Італії, Іспанії та інших грандам), а в рік, коли з фінансами все не дуже ладиться, можна буде переглянути гарячі тури і знову підібрати якийсь для себе.

Ось таким чином з разу в раз, можна сміливо подорожувати, святкуючи Новий рік завжди в новому місці і абсолютно по-новому! Чудово, весело, незвично і оригінально. Подорожі, здається, ніколи не можуть набриднути.

Тим більше напередодні зимових свят, коли всі іноземні міста так чудово прикрашені, місцеві жителі радіють всього навколо і навіть – туристам. Заодно такі поїздки – це можливість дізнатися традиції різних народів, придбати нових знайомих в інших країнах. Все абсолютно чудово.

Але через десяток років таких регулярних новорічних поїздок, навіть в черговий країні, де жодного разу не бував до цього, можна відчути, що свято обріс традицією. Традицією не бувати вдома, не бувати зі своїми батьками. І тоді всі ці новорічні тури раптом можуть здатися такими банальними! А відпочинок за сімейним столом – дуже бажаним і абсолютно природним. Щоб відчути це почуття, потрібно, напевно, в молодості вдосталь нагулятися по світу. Але потім традиції все одно займуть своє місце в житті … І, взагалі-то це навіть добре. Так як свято Нового року має більший сенс, ніж в нього вкладається в молодості.

Мітки: ,

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS