Ви переглядаєте: Головна > Цікаво > Вибір намети

Вибір намети


Вибір намети

Якщо ви любитель подорожей або відпочинку на природі, перед вами обов'язково рано чи пізно постане питання вибору тимчасового житла в зазначені періоди – намети. А швидше за все, ви вже стояли перед таким вибором, адже який би вид відпочинку не віддати перевагу – автотуризм, гірський туризм, рибалка або полювання з тривалим перебуванням поза домом, навіть просто організовані виїзди на природу – перш за все необхідно подбати про дах над головою.

Сучасні виробники пропонують величезний вибір наметів, на будь-який смак і гаманець. Якщо ви зібралися купити намет, перш за все необхідно розібратися, з якою метою вона буде використовуватися. Для звичайних виїздів на уїк-Уенді на природу, рибалку, полювання в тепле пору року підійде звичайна недорога двосхилий намет. Звичайно, її установка вимагає часу і вибору хорошого місця, зате така покупка дозволить заощадити кошти, та й при регулярних виїздах недалеко від місця проживання шукати відповідне місце під намет доведеться тільки одного разу – зазвичай, вподобане місце приваблює знову і знову. Інше питання, якщо ви любите ходити в далекі походи, при цьому постійно змінюючи маршрути, або ж віддаєте перевагу туризм з присутністю екстриму, в тому числі в холодну пору року. У таких випадках, поставитися до вибору намету необхідно дуже серйозно, адже цілком може виявитися, що від вашого рішення буде залежати як мінімум здоров'я ваше, або ваших друзів. виходячи з цього, на наметі в зазначених випадках економити не варто.

Купуйте намет з двох шарів. Власне, це така палатка в наметі: зовнішня захищає від вологи і вітру, весь конденсат утворюється і стікає по ній, внутрішня – забезпечує тепло і вентиляцію. Важливе значення при виборі намету має і варіант її каркаса і форми, які залежать від розташування складових каркас дуг. Говорити про те, в якому виді туризму який вид намети виявиться самим оптимальним навряд чи варто, це питання кожен повинен вирішити для себе сам. Є намети, більш стійкі до сильних вітрів, при цьому менш комфортні, або навпаки. У будь-якому випадку перед покупкою необхідно проконсультуватися з продавцем.

Мітки:

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS