Ви переглядаєте: Головна > Цікаво > Весна в Туреччині

Весна в Туреччині


Весна в Туреччині

Напевно, кожна людина на планеті Земля знає про таку країну, як Турція, яка круглий рік приймає у себе гостей з всього світу. Але найбільш прекрасним дана держава є на початку весняного сезону, коли ніжне сонце пестить око і не обпалює все тіло. Ну а в квітні і травні – це взагалі не передати людськими словами. Таку красу і комфорт навряд чи можна відчути в будь який інший час.

У весняний період, крім відсутності нестерпної спеки, також переконливо агітує вартість турів, так як в квітні і травні вони набагато нижчі, ніж в літній період. У місяці квітні в Анталії можна вже повністю засмагати. У денний час сонце настільки припікає, що необхідно одягати шорти і футболки, і плюс до всього цього, користуватися сонцезахисним кремом. А от увечері і вранці вам ще знадобляться легкі светрики або ветревкі для довгих прогулянок біля моря. У весняний сезон практично всі туристи купаються в морі, за винятком тих, хто має якісь проблеми зі здоров'ям.

У цей період часу старе місто з нетерпінням чекає на туристів, щоб побалувати їх оновленим асортиментом сувенірів та солодощів. Якщо ви, купивши авіаквитки в Туреччину, чи плануєте серйозно зайнятися шопінгом, то вам бажано зупинитися в Анталії.

Вартість одягу в цьому місті відповідають Бодруму або Кемер, але в цій місцевості набагато багатше вибір кольорів, фасонів та розмірів. Вам не доведеться турбуватися через те, що вподобана річ на вас не підійшла. Можете бути впевнені – ви там обов'язково знайдете потрібне і що радує око.

З Анталії ви можете відправитися на Паммукале – до всесвітньо відомого басейну, в якому, за переказами, омолоджувати сама Клеопатра. Виїжджати до даного водойми необхідно дуже рано, тому що по дорозі гіди пропонують деякі точки для шопінгу. В цей цілющий басейн приїжджало лікуватися безліч людей з римської імперії – і він дійсно допомагав. І кажуть, що допомагає до сих пір.

Одним словом, не тільки влітку, а й навесні в Туреччині є чим зайнятися – варто тільки серйозно мають намір і поїхати отримувати задоволення.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS