Ви переглядаєте: Головна > Відпочинок > Кіпр – відпочинок для вибагливих

Кіпр – відпочинок для вибагливих


Кіпр – відпочинок для досвідчени�

Тури на КіпрСеред великого різноманіття варіантів пропонованого відпочинку, одне з лідируючих місць займає Кіпр. І, треба сказати, по повному праву.
Кіпр різноманітний, багатоликий і загадковий. Яскравий, немов спалахи полум'я, дивно гостинний, освітлюваний теплим сонцем і омивається ласкавими хвилями Середземного моря. Не дивно, що тури на Кіпр користуються все зростаючою популярністю серед туристів!

До речі, туризм є однією з національних галузей доходу країни і за неї несе відповідальність Кіпрська Організація з Туризму. Теплий пісок пляжів, шелест хвиль – просто необхідний засіб умиротвореного відпочинку в усі ускоряющемся темпі життя. Плескотом хвиль, та пляжем зараз нікого не здивувати, скажуть скептики, а даремно! Багато пляжі Кіпру нагороджені Блакитним прапором Євросоюзу за екологічну чистоту та інфраструктуру, що істотно відрізняє пляжний туризм в цю країну від пляжного відпочинку в інших країнах.

Кіпр – острів з надзвичайною історією – давньої, містичної і трагічною. Завдяки своєму місцю розташування, він немов перехрестя світів примудрився увібрати і поєднувати в собі практично всі культурну спадщину людства! На невеликому клаптику суші перетнулися шляхи найдавніших цивілізацій, фінікійці, єгиптяни, ассірійці.

Сандалії ніг воїнів Олександра Македонського закарбувалися в цій землі. Візантійці, араби, хрестоносці … і багато інших залишили свій слід в історії острова. Тінь цієї історії і до цього дня можна побачити в різноманітному переплетенні архітектури. Візантійський замок Колосси, в якому Ісаак Комнін ховався від хрестоносців, церква, в якій Річард Левине Серце вінчався з принцесою Беренгарією Наваррської, венеціанські фортеці і це лише мала частка спадщини Кіпру.

Стомившись від вражень, обов'язково слід долучитися до кіпрської кухні, яка несе на собі відбиток не тільки грецької, але і турецької кухні. Це не дивно, адже населення Кіпру на 20% складається з турків. Не вдаючись в подробиці, хочеться просто зазначити, що кіпрська кухня не менш прекрасна ніж історія самого острова, а кіпрське вино з насиченим смаком і ароматом нікого не залишать байдужим! Невеликі ресторанчики, уважні і доброзичливі греки. Ви не залишитеся байдужі до острова, де вам дійсно добре!

На туристичному ринку Представлені найрізноманітніші тури на Кіпр з Санкт-Петербурга, відповідають вашому уявленню про комфортний відпочинок.

Мітки: ,

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS