Ви переглядаєте: Головна > Цікаво > Деякі особливості турецької кухні

Деякі особливості турецької кухні

Деякі особливості турецької кухні

Вироби з тіста і муки

Мабуть, найважливішим блюдом на турецькому столі є хліб, до якого тут ставляться з великою повагою, якщо не сказати більше. Турецький батон легко дізнатися по поздовжній смузі, хрусткій скоринці і м'якості, приготований турецький хліб довго не черствіє.

Найчастіше ВСГО хліб у Туреччині готують з пшеничного борошна, однак попадається кукурудзяний і житнього. Турки люблять додавати хліб у м'ясні фарші, а також робити з нього солодощі, змішуючи з густим солодким сиропом.

Якщо вам повезло, і ви поїхали за путівкою до Туреччини, обов'язково спробуйте турецькі коржі, які тут дуже поширені. Найсмачніші з них можуть зберігатися досить довго, їх начиняють бринзою, згортають і обсмажують, в результаті, виходить свого роду пиріжок.

У Росії сьогодні практично в будь-якому місті можна купити лаваш, так от у Туреччині аналог лаваша називається піде (pide). Його використовують як основу для приготування бутербродів, подають з шматочками шашлику і зеленню, а іноді і з солодощами.

З листкового тіста, яке тут досить часто використовується в рецептурі, готують солодкі і солоні пиріжки. Ну і звичайно, не можна не згадувати манти, які турки просто обожнюють.

Солодощі та десерти

Турецька кухня відома на весь світ кебабами і турецькою кавою, але хто з нас не чув в Росії про пахлаву – тістечка з листкового тіста, просочені медом з мигдалем. А халва, яку сьогодні виробляють в Туреччині і яка, мабуть, гідна тієї, що подавали на столи султанам, багато століть тому.

А варення і чудові фруктові джеми?

Коли ви будете відпочивати у Туреччині, у вас буде можливість спробувати їх на сніданок, намазав на шматочок ароматного щойно приготованого хліба з скибочками бринзи. Ну і звичайно торти. Твори мистецтва зі збитих вершків, прикрашені свіжими ягодами і шматочками фруктів – встояти неможливо!

Фрукти і ягоди

Всі ми прекрасно розуміємо, що клімат Туреччини сприяє розвитку сільського господарства, тому фрукти і ягоди тут можна купити практично завжди і скрізь. Місцеві ринки і магазини завалені апельсинами і виноградом, яблуками, вишнею та черешнею, динями і кавунами, грушами і інжиром. У ресторані вам обов'язково запропонують на десерт саме фрукти або незвичний для нас фруктовий салат.

Фрукти в Туреччині обов'язково заготовляють на зиму (сушать), роблять з них варення та джеми.

Якщо у вас буде можливість, обов'язково спробуйте Діярбакирська кавун – це плід досягає ваги 50 кілограм і вам буде чим потрясти уяву свих близьких і друзів холодними довгими вечорами в Росії.

Джерело статті: «Велл» – Тури і путівки з Новосибірська www.wellnsk.ru

Мітки: ,

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS