Ви переглядаєте: Головна > Подорожі > Один день круїзу або ласкаво просимо в Грецію

Один день круїзу або ласкаво просимо в Грецію

Один день круїзу або ласкаво просимо в Грецію

Круїзи – як ніколи популярні

Не секрет, що відпочинок в круїзі вже давно перестав бути вибором аристократів. Ось уже котрий рік статистика відзначає стрімке зростання популярності круїзного відпочинку – за найскромнішими підрахунками в Росії кількість відпочиваючих в круїзі щороку зростає більш ніж на 30% і цей приріст в основному відбувається за рахунок інтересу середнього класу. Подібна тенденція зростання зберігається і в багатьох інших країнах.

Це перш за все пояснюється тим, що круїзи розраховані на прості людські радості: добре поїсти, з приємністю випити, пожити в красивому номері, викупатися в млості і турботі, а так само в якому-небудь теплому морі. Але вони ніщо без тих вражень та емоцій, які можете отримати від місць відвідування невеликих світів, що Вам будуть зустрічатися в міру просування круїзу.

Греція – одна з найцікавіших центрів круїзного відпочинку

Наприклад Греція. З тієї секунди, як Ви відпочиваючи в круїзі по Європі, тільки що Ви ступили на землю Греції, вона увібрала Вас як крупицю свого ландшафту з блакитним небозводом над головою, храмами, Парфеноном оливковими гаями, білосніжним піском під ногами і святом вина; скрізь вас чекають представлення і ви – їх обов'язковий учасник. І де б ви не були під час відпустки колись, перед Грецією гаснуть найсильніші враження. Греція – не просто місце для відпочинку, де реально задовольнити будь-яке своє бажання, це ще й люди – 10 мільйонів чоловік, що заманять вас у вихор своєму повсякденному житті. В красу своїх гір, старих храмів, білих приємних у всіх відношеннях пляжів і, звичайно ж, у свою дружну компанію. Якщо літня жінка дарує вам гілочку базиліка – то знайте, що це традиційний жест гостинності і привітності – вона, таким чином, кличе вас у свій маленький, але дуже багато значущий світ і, поряд з цим, входить в ваш. Ця країна цурається повсякденності; вона тягне вас зануритися в неї, відчути її аромат, скуштувати її, послухати, доторкнутися, поглянути на неї з різних сторін, стиснути базилік між пальцями, вбираючи його пахощі. Ви посміхніться у відповідь цієї літньої пані, що покликала Вас до себе.

Пірей нарікають «морськими воротами країни»: як раз сюди потрапляють туристи, що приходять до Греції на круїзних судах. І сама портова зона ділиться на Центральний (Великий) порт, куди заходять великі пасажирські судна, і трохи невеликих портів, у тому числі Пассалімані (інша назва – ЗЕА) і Мікролімано (Малий). І той і інший призначені для стоянок катерів, яхт і човнів.

Врахуйте, що з Пірея до центру Афін можна дістатися на метро всього за 25 хвилин. Ці 25 хвилин пролетять непомітно, за час Ваших споглядань по сторонах.

Пірей – не тільки порт, але і великий промисловий район. З визначних пам'яток можна назвати Античний театр (недалеко від бухти ЗЕА) і місцевий музей, в якому зібрані археологічні знахідки. З найвищої точки Пірея – пагорба Кастеллі можна побачити тривала смуга пляжів уздовж берега Саронічної затоки. Треба відзначити, що багато з них – Паліо Фаліро, Гліфада, Вула, Вуліагліні – знаходяться в межах міста. І це не тільки пляжі, а й одні з найпрестижніших житлових районів нових Афін з безліччю готелів і полів для гольфу. Тут же спрямована більша частина нічних клубів і розважальних закладів.

Дорога, що йде уздовж моря, дуже мальовнича. Продовжуючись за межі міста, вона веде до мису Суніон із храмом Посейдона. Правда, що Греція протягом багатьох років впливала на створення західної цивілізації, що і дозволило їй зберегти свій неповторний шлях. Грецька історія була б неповною без інших мандрівників, що побували там раніше, і без Вас тепер теж. Матеріал представлений відомим у світі туризму і відпочинку круїз ресурсом – представляє море корисної інформації про круїзному відпочинку. Ласкаво просимо в унікальний світ круїзу і звичайно, в Грецію!

 

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS