Ви переглядаєте: Головна > Подорожі > Навчання в спеціалізованій приватній професійній школі (Hotelfachschule) та Вищої профеcсіональной школі (Hoteloberschule) готельного та ресторанного господарства в Німеччині

Навчання в спеціалізованій приватній професійній школі (Hotelfachschule) та Вищої профеcсіональной школі (Hoteloberschule) готельного та ресторанного господарства в Німеччині

Навчання в спеціалізованій приватній професійній школі (Hotelfachschule) та Вищої профеcсіональной школі (Hoteloberschule) готельного та ресторанного господарства в Німеччині

Н.Мантель

Липень 2007

Спеціалізована приватна професійна школа готельного господарства в м. Пірна (під Дрезденом) готує фахівців за наступними професіями:

тільки з атестатом зрілості (відразу після школи):

- фахівець готельного господарства (Hotelfachmann / frau);

- фахівець ресторанного господарства (Restaurantfachmann / frau);

з дипломом ВНЗ (університету) або незакінченою вищою освітою:

- асистент (ка) менеджера готельного господарства (державний іспит) – Assistent (in) Manager mit staatlicher Prüfung;

- асистент (ка) менеджера готельного господарства з дипломом бакалавра-економіста – Assistent (in) Manager + Bachelor of Art;

підвищення кваліфікації (друге професійну освіту):

- економіст – організатор господарства в готельному і ресторанному бізнесі – Betriebs-wirt (in) für das Hotel-und Gaststättengewerbe (тільки з дипломом «спеціаліст готельного чи ресторанного господарства» і стажем роботи).

З наступаючого навчального року 2007-2008 рр.. пропонується також придбання освіти, достатнього для здобуття вищої освіти (один рік за вузівськими програмами). Враховуючи вищеперелічені способи одержання освіти, це – школа професійного навчання, галузева школа підвищення кваліфікації і вища галузева школа в області готельного і ресторанного бізнесу (але не ВУЗ!).

У Німеччині (Австрії) не приймають до ВНЗ (Fachhochschule) на факультет «туризм» без диплома професійної школи готельного господарства та трудового стажу!

3-х-річне навчання в професійній школі готельного господарства (Саксонія) грунтовне, з постійним чергуванням теоретичних і практичних занять, а також обов'язковою іноземною практикою кожний рік навчання для всіх факультетів.

Плата за навчання однакова для всіх факультетів:

1) одноразові витрати:

55 євро – вступний внесок;

350 євро – професійний одяг;

200 євро – книги;

190 євро – запорука за проживання.

Разом: 795 євро.

Перший рік навчання оплачується заздалегідь при вступі, разом: 3795 євро.

Для громадян держав, що не входять до Євросоюзу, крім попередньої оплати першого року навчання обов'язкове пред'явлення в посольстві довідки про фінансову незалежність в розмірі 7020 євро.

На цю суму відкривається особовий рахунок на ім'я учня студента і гроші можуть витрачатися на його розсуд, наприклад, за наступні роки навчання. Для зарахування в приватну профшколу потрібно мати на наявність 10815 євро! Оплата за перший рік навчання проводиться безпосередньо на рахунок профшколи після запису на факультет і виставляння рахунку майбутньому студентові (про кредит – у додатку).

2) щомісячні видатки:

250 євро протягом наступних 2-х років навчання, що включають в себе оплату: за навчання, за проживання в апартаментах при школі, харчування: за сніданок та обід протягом навчального тижня.

Місячні витрати вираховуються регулярно з рахунку учня на рахунок профшколи.

Плата за навчання за фахом "асистент менеджера плюс Bachelor of Art (BA)":

- щомісячні витрати: 290 євро – за 1-ий, 2-ий і 3-ій рік навчання;

350 євро – під час 4-го року заочного навчання та 1-го робочого року.

У щомісячні витрати за цією спеціальністю входять:

- комплект навчального матеріалу і підручники від інституту заочного навчання в Рідлінген;

- участь у презентаційних заходах та використання вузівської інфра-мережі;

- професійне теоретичне і практичне навчання;

- надання місць для проходження практики, в тому числі і за кордоном;

- додаткові пропозиції для підвищення кваліфікації;

- проживання під час навчання в шкільних апартаментах і під час практики;

- сніданок і обід під час шкільної тижні в перші 2 роки навчання.

Інтенсивний курс німецької мови – 840 євро на місяць для всієї групи (від 2-х до 10-ти персон), вартість на 1 студента залежить від загального числа учнів на курсі.

Місце знаходження приватної профшколи і умови проживання.

Всього в 20 км від столиці Саксонії – Дрездена знаходиться містечко Пірна (40 тисяч жителів), що прозвав «воротами» в Саксонську Швейцарію. Це лише 20 хвилин на швидкісній електричці до центру Дрездена, всесвітньо відомого своєю культурною спадщиною (Дрезденська Опера, замок Цвінгер та іншими), а також численними музеями, спортивними спорудами та культурно-розважальними об'єктами. Та й у самій Пірна є достатньо кафе, барів, дискотек і ресторанів в старовинній частині міста, а також танцшколу, боулінг, спортивні клуби, басейн і народна вища школа з цілим списком курсів на різні смаки.

Дуже красиві околиці з химерними скелями!

Приватна школа професійного навчання розташована в колишньому замку Sonnen-stein («Сонячний камінь»), розташованому в затишному парку, але й до центру лише 20 хвилин: налагоджене автобусне сполучення по місту Пірна і його окрузі. Почавши працювати з 1994 року, визнана німецькою державою приватна професійна школа є найстарішою на території федеральної землі Саксонія навчальним закладом у цій галузі. Професійна школа готельного господарства належить холдингу SRH в Рідлінген (федеральна земля Баден-Вюртемберг), що спеціалізується на навчанні в сфері туризму, готельного та ресторанного бізнесу та інтернаціонального банківської справи.

Тому за більш ніж 12 років існування більш ніж 1000-й партнерів-готелів і ресторанів по всьому світу пропонують навчаються у цій профшколи не тільки закордонну практику, але й охоче місце роботи після її закінчення, завдяки цьому – 100%-е працевлаштування після її успішного закінчення іноземних студентів!

Дана профшкола в Пірна бере активну участь в обміні студентів в рамках проекту Євросоюзу "Sokrates" і "Leonardo da Vinci", а також загальноєвропейської ініціативи "Interreg".

Проживають студенти в 2-х і 3-х-кімнатних апартаментах, що знаходяться в сучасній будівлі всього лише в 10-ти хвилинах ходьби від будівлі школи. Одно-та двомісні кімнати в 2-х-кімнатних апартаментах сучасно обставлені, деякі мають балкон. З цього року надається єдиний 3-х-кімнатний апартамент. У кожному апартаменті – окрема кухня з холодильником, плитою і кухонними меблями, а також посуд і невеликий столовий куточок. А також для кожного апартаменту передбачений свій туалет і душ (або ванна). Самим потрібно буде привезти або купити на місці постільні приналежності, лазневі і кухонні рушники, каструлі та сковорідки, засоби особистої гігієни та для прибирання. Окремо оплачуються під'єднання до телефону та телевізійної кабельної мережі.

Для запису в профшколу іноземному абітурієнтові необхідні:

1) перекладений на німецьку мову документ про освіту:

- на спеціальність «асистент менеджера по готельному господарству» – диплом про закінчення ВУЗу або університету, освіта може бути закінчене або ж не менш 3-4-х семестрів (в цьому випадку, довідка з ВУЗу); вже в Німеччині перевести ще раз у присяжного перекладача.

- на спеціальність «фахівець з готельного господарства» – атестат про 11-річну шкільну освіту, отриману на Батьківщині;

2) заповнений по-німецьки (або по-англійськи) формуляр для запису на навчання;

3) заповнений на німецькій мові формуляр для підтвердження відповідності диплома про освіту в шкільному відомстві м. Дрездена.

Два перших документа потрібно обов'язково надіслати звичайною поштою на адресу професійної школи;

формуляр для запису в школу – по e-mail.

Адреса профшколи і контактна інформація:

SRH Fachschulen GmbH – Hotelfachschule Pirna; Schlosspark 30; 01796 Pirna, Deutschland Auslandsbeauftragte Frau Gesine Kelling (представник адміністрації профшколи по роботі з іноземцями – фрау Гезіне Келлінг – тільки по-німецьки чи по-англійськи),

е-mail: Gesine.Kelling @ hotelfachschule.srh.de;

Tel.: +49 (0) 3501-7683-68; Fax: +49 (0) 3501-7683-16

Офіційний представник профшколи в Росії, державах СНД і всіх республіках колишнього СРСР, у тому числі і в країнах Балтії, а також для всіх російськомовних студентів, незалежно від їх місця проживання по всьому світу – Frau Natália Mantel (фрау Наталія Мантель – по-російськи, по-німецьки):

ShowMail ("nmantel", "mail", "ru", "nmantel@mail.ru");

Tel: +351-916874994 (Португалія).

Безкоштовна консультація та формуляри для запису в профшколу.

Для іноземців з країн – не членів Євросоюзу потрібна студентська віза для навчання в Німеччині, подробиці на сайті посольства ФРН в Москві: Якщо Ви є громадянином іншої держави, але проживаєте в Росії, то Вам доведеться оформляти документи на студентську візу у себе на Батьківщині або в країні тимчасового перебування (ВНЖ – резиденція) в посольстві ФРН!

Основні вимоги для отримання студентської візи:

Обов'язково потрібно мати 7020 євро в якості підтвердження фінансової незалежності для першого навчального року. Ця сума потім буде лежати на особистому рахунку учня, і служити йому в якості місячної стипендії, а також з них вноситься щомісячна оплата за другий і третій рік. Також потрібно попередньо повністю сплатити перший рік навчання (3000 євро) і при необхідності інтенсивний курс німецької мови також за рік вперед (якщо студент раніше зможе приступити до занять в німецькій групі, то залишилися від цієї суми гроші зараховуються за 2-ий рік навчання).

Разом, не менше 10 815 євро на перший рік (795 євро – це одноразові витрати на вступний внесок, навчальні посібники, заставу за житло та спецодяг).

Для тих, у кого фінансові можливості обмежені, то Ви можуть постаратися отримати кредит в одному з російських банків на освіту за кордоном (див. додаток).

Іноземні студенти повинні володіти хорошими знаннями німецької мови, так як на цій мові здійснюється викладання в профшколи. Для навчання за спеціальністю «асистент менеджера по готельному господарству» повинні бути представлені докази 6-ти років навчання англійській мові.

При відсутності цього доказу може бути організований тест з англійської мови (це вимога однакове і для німецьких і для іноземних студентів). На даний момент існує тільки річний курс німецької як іноземної мови, але надається можливість з 2007-2008 року організувати річний курс супер-інтенсивного вивчення німецької мови (40 годин на тиждень) для іноземних студентів, зараховуваний в загальні 3 роки навчання.

Попередній запис на інтенсивний курс німецької мови у пані Мантель.

ДОКЛАДНИЙ ОПИС ОТРИМУВАНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ:

Навчання на факультеті «асистент менеджера» + Bachelor of Art.

З наступаючого 2007-2008 навчального року вперше в Німеччині спеціалізована приватна професійна школа готельного господарства (Hotelfachschule) і інститут заочного навчання (Fernfachhochschule) в Рідлінген, обидва належать до відомого освітнього концерну SRH, пропонують абсолютно нову модель отримання комбінованого освіти, ідентичного 2-х- річному курсом (4 семестри інститутського курсу факультету «Економіка» на диплом бакалавра – Ba-chelor of Art) плюс отримання диплома професійної освіти за спеціальністю «асистент менеджера готельного господарства» (Assistent (in) Manager (in).

Паралельно з 3-х-річним процесом навчання в спеціалізованій школі готельного господарства в Саксонської Швейцарії Ви закінчили перші 4 семестри інституту заочної освіти (Fernhochschule) в Рідлінген на факультеті «наука організації виробництва» (BWL – Betrienbswirtschaft), за програмою на диплом бакалавра. Після закінчення 3-х-річної очної навчання за спеціальністю «асистент менеджера в готельному господарстві» Ви отримуєте через рік заочного навчання міжнародне академічне звання "Bachelor of Art" (BA) і можете за Вашим особистим вибором пройти спеціалізацію в 11-ти німецьких і австрійських ВУЗах або ж в інституті в будь-який інший частині світу на наступних факультетах;

- Hotel & Tourism Management;

- Accouting & Controlling;

- Banking & Finance;

- Project Management;

- Retail & Distribution.

Завдяки цьому Ви отримуєте чудовий старт для початку своєї трудової діяльності, а також шанс кар'єрного росту у вищих колах німецького і міжнародного менеджменту в готельному і туристичному бізнесі. Ви набуваєте не тільки фундаментальні знання технологічного процесу в готельному господарстві та гастрономії, але і необхідні знання в сфері науки організації виробництва і ключові кваліфікації, які потім стануть в нагоді Вам в майбутньому при виконанні ролі керівника.

Придбані Вами теоретичні знання в цих галузях і володіння мінімум 3-ма іноземними мовами Ви зможете застосувати і закріпити в інтегрованій практиці в Німеччині та за її межами.

Вимоги для абітурієнтів на спеціальність «Bachelor of Art (BA)»:

диплом університету чи ВНЗ (обов'язкове завірене в німецькому шкільному відомстві);

мінімально 6 років вивчення англійської мови (або спеціальний тест при вступі);

хороше знання німецької мови, для тих, хто не знає німецьку – індивідуальний курс;

комунікативність і здатність роботи в колективі; талант організатора;

підвищена працездатність і витривалість;

здатність до зміни місць роботи та до роботи у вихідні та святкові дні.

Вступний іспит за фахом «асистент менеджера готельного господарства»:

спочатку комбінація з тіста та інформативною презентації (45-хвилин-ний письмовий тест з 3-ма невеликими практичними математичними завданнями (арифметичні дії, дроби, відсотки) і уміння поводитися з кореспонденцією (розкласти по термінах та по важливості), потім індивідуальну співбесіду і невелике групове завдання, а потім презентація профшколи її викладачами.

Схема професійного навчання за спеціальністю «асистент менеджера»:

3-х-річне первинна освіта;

безперервна зміна теоретичного та практичних занять;

виробнича практика в перший і другий рік навчання кожен місяць змінює теорію;

2 п'ятимісячних практики в третій рік, одна з яких обов'язково за кордоном Німеччини;

державний заключний іспит.

Схема заочного навчання за спеціальністю "Bachelor of Art (BA)": Перший і 2-ий семестр навчання «науки організації виробництва» під час перших двох років професійного навчання;

3-ій і четвертий семестр під час третього року професійного навчання; під час практики за кордон – пересилання теоретичного матеріалу і здача проміжного іспиту в безпосередній близькості від місця проходження практики;

П'ятий і 6-ий семестр після закінчення професійного навчання;

Складання тез для диплома бакалавра.

Факультет «асистент менеджера в готельному господарстві». Особливі переваги цього багатостороннього професійного навчання для абітурієнтів та випускників вищої профшколи в освоєнні комерційних знань у зв'язку з практичними навичками технології виробництва в сфері готельного господарства та гастрономії, як і поглиблене вивчення 3-х іноземних мов.

Асистент менеджера в готельному господарстві бере на себе функції асистента у всіх областях готельного господарства та туризму і підтримує в цілому роботу керівництва і спеціалізованої економіки галузі сервісних послуг.

Під час навчання за спеціальністю «асистент менеджера» вивчаються такі предмети:

управління керівництвом;

юриспруденція;

рахівництво;

комунікація;

технологія ведення готельного господарства;

приготування страв та ресторанний сервіс;

англійська, французька, іспанська або італійська мови.

Вимоги для абітурієнтів на спеціальність «асистент менеджера»:

- атестат зрілості (обов'язкове завірене в регіональному шкільному відомстві;

- мінімально 6 років вивчення англійської мови (або спеціальний тест при вступі);

- хороше знання німецької мови;

- комунікативність і здатність роботи в колективі;

- талант організатора;

- витривалість;

- здатність до зміни місць роботи та до роботи у вихідні та святкові дні.

Вступний іспит за фахом «асистент менеджера готельного господарства»: спочатку комбінація з тіста та інформативною презентації (45-хвилинний письмовий тест з 3-ма невеликими практичними математичними завданнями (арифметичні дії, дроби, відсотки) і уміння поводитися з кореспонденцією (розкласти по термінах та по важливості), потім індивідуальну співбесіду і невелике групове завдання , а потім презентація профшколи її викладачами.

Схема навчання за спеціальністю «асистент менеджера готельного господарства»:

- 3-х-річне первинна освіта;

- безперервна зміна теоретичного та практичних занять;

- виробнича практика в перший і другий рік навчання кожен місяць;

- 2 п'ятимісячних практики в третій рік, обов'язково одна за межами Німеччини;

- державний заключний іспит.

Факультет «спеціаліст готельному господарства»

Спеціаліст по готельному господарству бере на себе роль господаря, приймаючи гостей в готелі і перебуває з ними в прямому контакті. Він може працювати у всіх підрозділах готелю, як наприклад, у відділі продажів, на стійці (ресепшен), в адміністрації управління готелі, в сервісному відділі, а також при необхідності замінити покоївку, консьєржа та інших представників господарської служби. При всьому при цьому він зобов'язаний спланувати та організувати повсякденний хід роботи готелю. Спеціаліст готельного бізнесу може бути задіяний в будь-якій області готельного господарства в Німеччині і за кордоном.

У його обов'язки входить уміння:

- приймати гостей, радити і піклуватися про них;

- облаштовувати кімнати для гостей і контролювати їх чистоту;

- сервірувати напої та страви;

- складати спеціальні пропозиції по проживанню;

- складати рекламу і пропозиції з продажу;

- виставляти рахунки за проживання та інші послуги гостям готелю;

- знати англійську і французьку.

Для навчання за фахом «спеціаліст готельного господарства» достатньо закінчити середню школу (краще всього 11-річку);

визнання закордонних атестатів зрілості необхідно зробити в регіональному відомстві по шкільній освіті, а також володіти такими якостями:

- здатність працювати в колективі та комунікабельність;

- хороші манери і вихованість;

- доглянуту зовнішність;

- хороше знання німецької мови;

- знання інших іноземних мов, в тому числі і російського;

- здатність до підвищених навантажень (робота в свята, вихідні та нічний час доби);

- здатність до зміни місця роботи, а також країни перебування.

Навчання за спеціальністю «фахівець з готельного господарства»

передбачає 3-х-річне навчання з 6-ти-тижневими змінами теоретичних і практичних занять у ресторані, що належить профшколи, а також 3-місячною практикою кожний навчальний рік на території Німеччини і за кордоном. Після успішної здачі випускного іспиту в присутності представників торгово-промислової палати цієї федеральної землі видається державний диплом.

Вступний іспит за фахом «спеціаліст готельного господарства»: спочатку письмовий тест (невеликі завдання на загальноосвітньому рівні, за рахунком і англійській). Потім презентація профшколи і індивідуальна співбесіда. З відповідним практичним досвідом і додатковими кваліфікаціями можливий майбутній кар'єрний ріст в якості: керівника підрозділу готелі, керуючого і директора готелю або ж самостійно стати господарем готелю.

Факультет «спеціаліст ресторанного господарства»

Для закінчили профшколу студентів з дипломом «спеціаліст готельного господарства» пропонується всього лише за один рік (замість двох) отримати додаткову спеціальність – фахівець ресторанного господарства »- Restaurantfachmann / frau з обов'язковою 3-х-місячною практикою за кордоном Німеччини. Спеціаліст ресторанного господарства отримує професію широкого профілю, що дозволяє йому бути розбиратися в організації роботи ресторану, буфету, кухні, складу, а також отримати ази економічної освіти і навчитися працювати безпосередньо з відвідувачами ресторану.

Крім цього він отримує навички в проведенні та організації семінарів, конференцій, свят і інших корпоративних заходів. По закінченню навчання видається німецький державний диплом (Abschluss-prüfung von der IHK). У його обов'язки входить уміння:

приготувати і оформити нескладні страви;

сервірувати блюда і напої;

приготувати гарячі і прохолодні напої;

оформляти приміщення для майбутнього торжества;

прийняти замовлення у відвідувача;

приймати відвідувачів, допомогти і порадити їм у виборі страв і напоїв;

підготовляти і брати участь в презентації продукції ресторану;

бути готовим до залучення до роботи в бюро (калькуляція, фінансова звітність і т.д.);

організувати складування і охорону товарів і побутових предметів; знати англійську і французьку мову (крім німецького).

Можна спочатку отримати цю спеціальність протягом 2-х років також з постійною зміною теорії і практики та обов'язкової 3-місячною практикою за кордоном Німеччини протягом кожного навчального року.

Можливості подальшого кар'єрного росту.

Для випускників з дипломом «асистент менеджера» завдяки їх знань у комерційній та спеціалізованих областях готельного господарства, а також відмінним володінням різними іноземних мов і набутим практичним досвідом на території Німеччини і за кордоном, є дуже гарні шанси для кар'єри в усіх сферах готельного і ресторанного бізнесу . З придбанням у наслідку робочого стажу і накопиченням професійного досвіду вони зможуть взяти на себе керівні функції і самостійно виконувати обов'язки менеджера. З дипломом «асистент менеджера» через 2 роки можна отримати диплом "Bachelor of Business Administration" в "Hogeschool Zeeland" in Vlissingen (Голландії) або ж вступити в один із 15-ти німецьких або 3-х австрійських спеціалізований ВНЗ (Fach-hochschule) , де за 1 рік очного навчання можна отримати диплом бакалавра-економіста (Bachelor of Art), а через 2 роки – диплом магістра (Master of Business / MBA) за фахом «управління готельним і туристичним бізнесом» (Hotel-und Tourismus-Mana- gement) або ж за однією з банківських спеціальностей для управлінців (заочно на 1 рік довше).

До підвищення професійної кваліфікації належать також семінари з підвищенням кваліфікації, в тому числі і спеціалізації по обраному предмету, або поглибленого вивчення іноземних мов за обраною професією в області готельного і ресторанного господарства з видачею німецьких сертифікатів.

В рамках даної професійної школи готельного господарства, можливо пройти пізніше спеціальні курси підвищення кваліфікації:

- економіст-організатор виробництва в готельному і ресторанному бізнесі;

- курс майстерності «готель-майстер» (Hotelmeister);

- Sommelier або Barkeeper;

- закордонна практика;

- курси іноземних мов у сфері готельного та ресторанного бізнесу.

Є можливість подальшого навчання протягом 2-х років (або заочно – 3,5 року) в даній галузевої школі на економіста-організатора господарства по готельному і ресторанному господарству (Betriebswirt (in) für das Hotel-und Gaststättengewerbe) для тих, хто закінчив профшколу за фахом «спеціаліст ресторанного (готельного) господарства» на Батьківщині.

Обов'язковою умовою для прийому на цю спеціальність - Диплом гастроному і 1 рік виробничого стажу за фахом в ресторані (готелі). Підвищення кваліфікації (друге професійну освіту): Економіст-організатор виробництва в готельному і ресторанному бізнесі бере на себе обов'язки керівника середньої ланки у всіх підрозділах готелю чи ресторану. Він планує робочий день (зміну) між різними відділами свого підприємства і стежить за виконанням ними виробничих завдань.

Схема навчання за фахом "економіст-організатор":

- Навчальні предмети з економіки та організації виробництва;

- управління підприємством і комунікація;

- право в готельному (ресторанному) і туристичному бізнесі;

- технологія готельного (ресторанного) бізнесу; – англійська та французька;

- факультативні іспити на придатність для подальшого навчання у ВУЗі;

- робота над проектом.

Вимоги для отримання цієї спеціальності:

- закінчене середньо-спеціальну освіту в сфері готельного або ресторанного господарства;

- мінімум 1 рік робочого стажу по цій спеціальності;

- знання німецької та англійської мови;

- комунікативність і вміння працювати в колективі;

- талант організатора;

- здатність до підвищених навантажень;

- мобільність (готовність до роботи у вихідні та святкові дні, а також до підміни колег і зміну робочого місця (країни проживання).

Тривалість навчання і іспит: – 2 роки (друге професійну освіту); – державний іспит.

Вартість навчання:

- одноразовий вступний внесок – 95 євро;

- місячна оплата – 90 євро (плата за курс і обід в навчальні дні) і 30 євро (мито за підготовку до навчання у ВНЗ).

Разом в місяць – 120 євро (без проживання).

Особливості професії та перспективи в майбутньому: Економісти-організатори з державним диплом після закінчення 2-х-річної освіти в профшколи (друге професійну освіту) мають широкий спектр для майбутньої роботи: середня щабель управління (менеджменту) в гастрономії, в готельному господарстві і в туризмі . Вони також можуть продовжити далі навчання у ВУЗі

.

Табліцa відомостей про річну зарплаті в готельному бізнесі (в євро) в Німеччині:

назва професії початківці професіонали топ-фахівці
асистенти 25 000 45 000 70 000
менеджери 38 000 50 000 165 000
Hotelfachmann / frau 16 800 31 000 36 000

Аналіз відмінностей європейських приватних шкіл готельного господарства

Англійське професійне навчання не користується в Німеччині особливою славою, тому там практично, не буває практичних занять, а це вирішальне в навчанні професій, пов'язаних з наданням сервісних послуг. На відміну від цього, що пройшли навчання в німецькій профшколи, де практика займає під час 2-річного навчання від 9-ти до 12-ти місяців, дуже охоче приймаються на роботу в готелях Великобританії. У профшколах Англії не викладаються інші іноземні мови, крім англійської, однак, крім світової мови комунікації – англійської, володіння іншими іноземними мовами – це вирішальний питання кращого обслуговування клієнтів і найважливіша підстава для культурної комунікації.

Профнавчання в Австрії та Швейцарії загальновизнано на хорошому рівні, але, на жаль, дуже дороге.

Це адже не так важливо, в замку чи ні, знаходиться профшкола, але через це, вартість навчання зростає в десять разів:

в Німеччині це всього 3 тисячі на рік, включаючи і вартість навчання, і проживання, а у Швейцарії – 30 тисяч!

Навчання іноземним мовам і в Австрії і в Швейцарії обмежена англійським, а іспанський не викладається, взагалі, хоча це – другий по важливості спілкування мова в світі! Німецька профшкола готельного навчання не тільки дешевше, але й набагато більш інших піклується про вивчення іноземних мов (обов'язково по всіх спеціальностях 2 інших мови, крім німецького), а також про практику своїх учнів за межами Німеччини.

Студенти усіх факультетів мають право на більш тривалу практику за кордоном щороку 3-х-річного навчання, так як німецька профшкола готельного господарства співпрацює більш ніж з 1000-їй готелів і ресторанів у всьому світі (в даний час тренд – Емірати, Дебай).

100% усіх іноземних студентів, що закінчили на добре і відмінно, знаходять роботу після закінчення приватної профшколи готельного господарства в Пірна по всій території Німеччини, а також в Ірландії, в країнах Середземномор'я, де після 5 років роботи за контрактом мають можливість отримання постійного місця проживання ( ПМП), а потім і громадянства цієї держави.

Обов'язкове медичне страхування іноземних студентів. Всі студенти, особливо іноземні, зобов'язані ще до в'їзду в Німеччину оформити поліс обов'язкового медичного страхування. Коштує він трохи більше 50 євро на місяць. За цим полісом учні профшколи можуть відвідувати лікарів, при необхідності – проходити лікування в стаціонарних умовах, а також при подачі відповідної заявки – безкоштовно отримувати медикаменти. Копію поліса про укладання медстраховки необхідно надати в комплекті з іншими документами для оформлення студентської візи в посольстві (або консульстві) ФРН: без документів, що підтверджують наявність дійсної в Німеччині медичної страховки, відомство у справах іноземців (Auslän-deramt) дозвіл на перебування в країні не видає. Без цього документа зарахування в профшколу також не провадиться. Особи, у віці старше 30-ти років, не користуються пр-вом на отримання поліса в касах обов'язкового медичного страхування. Вони повинні укладати приватну медичну страховку, яка пропонує крім медстрахування також страховку від наслідків нещасного випадку і страховку з покриттям витрат у разі заподіяння шкоди третій особі, як наприклад, пакет «Студент-Класик» за 61 євро в місяць від студентської страховки «Мавіста»: http://www.mawista.com/mwru.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS