Ви переглядаєте: Головна > Подорожі > Про відпочинок у Туреччині та Єгипті

Про відпочинок у Туреччині та Єгипті

Про відпочинок у Туреччині та Єгипті

                       

Серед російських туристів Єгипет і Туреччина є найбільш популярними країнами для відпочинку. Варіанти, розраховані на мандрівників з різним достатком і потребами, доступні ціни, високий рівень сервісу в поєднанні з чудовими природними умовами та масою захоплюючих пам'яток робить поїздки в Туреччину і Єгипет вибором російських туристів. Слід зазначити, що вартість турів в Сочі або Крим цілком порівнянна з цінами на відпочинок в Єгипті або Туреччині, але рівень обслуговування на рідних курортах залишає поки бажати кращого.

Єгипет – країна з добре розвиненою туристичною інфраструктурою. Тури до Єгипту відрізняються величезною різноманітністю видів відпочинку та екскурсійних програм. Це може бути комфортабельний сімейний відпочинок з дітьми в Хургаді або захоплюючий дайвінг в Шарм-ель-Шейху, екскурсії до стародавнього Нілу, Сфінкса, огляди храмів Луксора, Пірамід або зустріч світанку на горі Синай. Асортимент пропозицій від туристичних операторів надзвичайно багатий. Для відпочиваючих з середнім достатком оптимальним вибором можуть стати 3-4-зіркові готелі, що пропонують гідний рівень комфорту. Але незалежно від кількості зірок у готелю завжди можна розраховувати на високу якість послуг і доброзичливість персоналу, який з великою симпатією ставиться до туристів з Росії. Попит на відпочинок у Єгипті у росіян постійно зростає, особливо актуальні зимові пропозиції туроператорів, які завжди мають гарячий відгук.

Ще більшу популярність серед усіх верств росіян мають тури в Туреччину. Більш розумного поєднання невисоких цін і високоякісного відпочинку немає, мабуть, ніде в світі.

Екскурсії і розваги, чудово організована анімація, можливість зайняти дітей різного віку, добре організована інфраструктура та упорядкована територія готелів роблять відпочинок в Туреччині привабливим варіантом для росіян. Анатолійські курорти "Турецької Рів'єри" Анталія і Аланія, названі так за м'який клімат, пропонують широкий спектр турів, з прекрасним пляжним відпочинком, організованим дозвіллям, цікавими екскурсіями. Белек – молодий курорт, визнаний гольф-центр не лише Туреччини, а й світу. Пляжі Белека нагороджені "Блакитним прапором" – відзнакою, що символізує екологічну чистоту. Бодрум і Сіде підійдуть для любителів нічного життя – тут проводяться самі запальні дискотеки на всьому узбережжі, є маса розважальних закладів. Неподалік від міста Фетхіє знаходиться селище Олуденіз, куди приїжджають любителі парапланів – рельєф місцевості дозволяє здійснювати польоти, ширяючи у висхідних потоках теплого повітря.

Для всіх плануючих відпочинок в Туреччині або Єгипті є можливість непогано заощадити, купуючи горящі тури. Якщо на найближчий виліт є вільні місця у зв'язку з відмовами від путівок, туроператор продає тури зі значною знижкою. У деяких випадках вартість палаючого туру може бути вдвічі нижчою, ніж зазвичай, із збереженням всіх надаваних послуг, тому такі пропозиції є дійсно вигідними. Гарячі пропозиції в Туреччину і Єгипет зустрічаються в будь-який час року, однак попит на них дуже великий, тому не слід довго роздумувати.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS