Ви переглядаєте: Головна > Подорожі > Про італійської нерухомості

Про італійської нерухомості

Про італійської нерухомості

 

Теплий клімат і ласкаве море постійно приваблює росіян відвідувати Італію в якості туристів. Середземномор'ї вабить своєю екзотикою, багатим історичним минулим, безліччю архітектурних шедеврів і не дуже великими цінами на нерухомість.

Досить заможні росіяни поклали око на елітні вілли та замки на узбережжі. Доступна нерухомість в Італії буквально для всіх. Тільки одні набувають комфортні вілли в Лігурії, а інші не дуже великі квартири в Калабрії.

Задоволені бувають все, багаті тим, що купили престижну нерухомість в Італії. Менш заможні росіяни задоволені тим, що у відпустку на узбережжі Середземномор'я поселяться в своїй власній комфортної італійської квартирі.

Розумна щодо цінової політики Італія нерухомість узбережжі Форте дей Мармі і Сардинії пропонує по досить помірних цінах.

Зважені кроки уряду Італії зміцнюють стабільність економіки країни.
І це є гарантом того, що ваші інвестиції вкладаються в правильний напрямок. Ті, хто сумніваються, купувати чи ні, повинні в першу чергу оцінити той багатомільйонний потік туристів, який щороку приїжджає в Італію.

Далі те, що куплену на узбережжі нерухомість можна вигідно здавати в оренду. Італія нерухомість узбережжі продасть вам у вигляді замку, квартири, готелі, готелю або виноградника. Як отримати суттєвий дохід, залежить від безлічі факторів, включаючи від ваших особистих якостей в області бізнесу. І, природно, від місця розташування об'єкта нерухомості.

Слід зауважити, що для ведення бізнесу в Італії немає такої жахливої ситуації, яка спостерігається в Росії. Там все простіше і прозоріше.

Хоча багато що таки залежить від везіння. Можна спочатку орієнтуватися при розкручуванні бізнесу у вигляді готелю чи ресторану на клієнтів співвітчизників.

Звичайно важливо, щоб цінова політика російського ресторану або готелю в Італії була гнучкою. Величезна увага варто приділити підбору персоналу. Якщо у вас буде відмінний італійський кухар і прекрасна кухня. І обслуговуючий персонал буде відрізнятися уважністю, ввічливістю і послужливістю, то справа піде.

Нерухомість можна купити в будь-якому місці Італії. Може бути вас зацікавлять об'єкти нерухомості в Ломбардії в районі мальовничих околиць озера Гарда. Або в Лігурії сподобається Оспедалетті. Або в Сардинії побажаєте придбати нерухомість в Коста Смеральда.

Можливо ви, як письменник Максим Горький у свій час, полюбите відпочивати на Капрі. І там побажаєте прикупити собі яке-небудь скромне житло. Є «золоті» пропозиції з нерухомості в Венето (Падуя, Венеція, Віченці і пр.) і в самому Римі.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS