Ви переглядаєте: Головна > Цікаво > Недорогі номера в Києві

Недорогі номера в Києві

Доброго дня дорогі читачі нашого блогу, сьогодні хотів би написати хороший відгук про недорогі номера в Києві в часності послуги готелю Феофанія в якому неоднократно зупинявся під час відряджень в столицю нашої країни.
Спитаєте ви мене чим такий особливий цей готель на відміно від інших? Перш за все,що ви можете вибрати номер на любий гаманець починаючи від 150 грн. і закінчуючи 900 грн ви особисто можете переглянути їхні номера у них на сайті http://www.feofaniya.net.ua/nomera. За не велику суму,як на мій погляд ви отримаєте простенький, комфортний і саме головне чистий номер що для мене є саме головне. Другою перевагою їхніх послуг є те,що їхній готель зручно розміщений відносно центру міста на вулиці Софьи Перовской, 6/11, що неподалік від станції метро Шулявська або станція метро Берестейська.

І останє для ділових людей є можливість забронювати номер прямо через їхній сайт або зателефонувати по контактних номерах телефонів. Так як я часто відвідую різні міста у відрядження то маю змогу порівнювати сервіси різних готелів і тут Феофанія явно виступає лідером так,як такого привітнього і хорошого персоналу я небачив ніде.
І сам інтерєр готелю складає враження домашнього затишку і є еталоном чистоти, і порядку. Думаю для тих хто планує відвідати нашу столицю і незнає де зупитися готель Феофанія стане хорошим варіантом. На цьому власне все дорогі друзі до нових зустрічей у нашому сайті. Буду вдячний, якщо ви скористаєтеся їхніми послугами написати свій відгук знизу в коментарях.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS