Ви переглядаєте: Головна > Цікаво > Нижній Медок – виноробний регіон Бордо, Франція

Нижній Медок – виноробний регіон Бордо, Франція

Це північна частина району Медока, що тягнеться до моря. Зазвичай її називають Bas, або Нижній Медок. Але винороби не люблять цю назву, тому що воно «принижує» достоїнства їх вина, і тому ця область відома як просто Медок. Але між тим цей район і правда нижче рівнем, ніж інші. Вкраплення гальки тут рідкісні, переважає слабка бліда глина.

У ті дні, коли врожаї були менше, ніж зараз, виноробам вдавалося створювати соковите, фруктове, трохи землисте червоне бордо, яке привертало увагу невисокими цінами. Але тепер багато шато дозволяють лозам давати занадто багато плодів, до цих високим врожаям додалися непробачні результати початку 90-х років, так що гра перестала коштувати свічок. На нинішньому етапі велика частина вин мутна, слабка, та й просто неприваблива.

В сьогоднішній рубриці корисних посилань хотів би порадити власникам особняків звернути увагу на стан свого даху. А саме пропоную відвідати сайт будівельної фірми,яка спеціалізується на покрівних матеріалів для вашої оселі. Більш детальну інформацію отримаєте на сторінці Крыша, де власне і буде вся найдостовірніша інформація стосовно цього.

А ми повертаємося до теми  нашої статті.

Звичайно, коли-небудь ми знову побачимо чудові врожаї, і вина покращаться. Але цього не відбудеться доти, поки винороби не усвідомлюють рівень конкуренції. У світі де тільки можна виробляють дешеві фруктові вина, що нагадують бордоские, але найголовніше те, що виробники підганяють їх під наші смаки – смаки споживачів. А ця область Медока не звертає уваги на цей факт. Це традиційна селянська культура, і тільки деякі винороби серйозно зацікавлені у створенні максимально хороших вин для міжнародного ринку. Ось список лучшіx виробників: La Cardonne, Loudenne, Les Ormes-Sorbet, Patache d’Aux, Potensac, La Tour-de-By, La Tour-Haut-Caussan і Vieux Ch. Landon.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS