Ви переглядаєте: Головна > Відпочинок > Відпочинок на Егіна

Відпочинок на Егіна

Відпочинок на Егіна

Притягальний острів Егіна (Aegina, Egina), розташований на 12 км на південь від Саламіна в водах Саронічної затоки, вельми гордий своєю древньою історією.

Він був заселений знаменитими мірімідонянамі (ахейским племенем, ватажком якого був Ахілл) задовго до того, як на Балкани прийшли дорійці, в класичний період він представляв собою острів мореплавців, купців і зброярів. Саме егінців почали першими карбувати власні монети, розводити фісташки, ввели відповідну суворим стандартам систему мір і ваг. Практично вся їх історія являє собою військові дії за панування в цьому регіоні, які вони вели з Афінами. Коли впала Візантія, острів втратив колишній вплив і на сьогоднішній день він є тихим курортним районом, який, незважаючи на величезну кількість багатих вілл і особняків, зберігає невимушену атмосферу і виняткове історичне чарівність.

Столицею острова є однойменне місто Егіна, який знаходиться на західному узбережжі острова. Це місто знамените розташованими навколо великої гавані старовинними будівлями.

На думку самих егінців, їх столиця, безсумнівно, найкрасивіше місто з найбільш прекрасною панорамою у всій Греції. І це думка цілком обгрунтовано, мальовничі види на море, інші острови затоки і гори Пелопоннесу тут органічно доповнені вічно толкущіхся з гавані Каїка і яхтами, шумним прибережним базаром і безліччю відмінних таверн.

До числа культурних пам'яток острова відносяться також розмістився в розташованій на набережній старої студії видного грецького художника Христу Капралові художній музей, який відзначений гігантської бронзовою скульптурою, і монастир IX-XVI століть Айос-Нектаріос. Насправді, острів може похвалитися більш ніж півсотнею монастирів і окремо розташованих каплиць, проте велика частина з них виглядають досить скромно.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS