Ви переглядаєте: Головна > Відпочинок > Відпочинок на Закинфе

Відпочинок на Закинфе

Відпочинок на Закинфе

Острів Закінтос розташований в Іонічному морі. Недарма венеціанці прозвали його «квіткою Сходу», краса просто заворожує. Білі скелі з гротами і печерами буквально врізаються в узбережжі цього чудесного острова. Сама північна його частина унікальна блакитними гротами, яскраво-блакитний відтінок воді додає, заломлюючись, сонячне світло.

У серпні місяці на острів припливають з Африки морські черепахи гігантських розмірів (180 кг!) Для того, щоб вивести тут своє потомство. Яйця вони відкладають у м'який пісок в нічний час доби. Побачити це видовище на власні очі сюди приїжджають туристи з усього світу.

Бурхливе життя острова – це Лаганас (14 км піщаного пляжу): дискотеки і бари працюють тут ніч безперервно.

У цівілі і Алікес (північне узбережжя острова) життя не така вируюча, можна сказати спокійна. Сюди часто прагнуть шанувальники віндсерфінгу. В одній з мальовничих бухт острова (у південно-західній його частині) розташоване селище Керіу-Лімна, з усіх боків оточений лісистими пагорбами. Закінф – Так називається столиця острова, яка виглядає дуже молодим містом. З півстоліття тому тут стався сильний землетрус, що зруйнував стародавні палаци і церкви. Вціліти змогли лише старовинна дзвіниця Святого Діонісія (побудована на честь покровителя Закінтос) так велична венеціанська середньовічна фортеця (була споруджена на місці античного акрополя), яка розташована на вершині ближнього від міста пагорба.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS