Ви переглядаєте: Головна > Відпочинок > Відпочинок в Хевізе

Відпочинок в Хевізе

Відпочинок в Хевізе

Найбільш популярним і знаменитим курортом Угорщини не без підстав вважається місто Хевіз, розташований в красивій долині на південно-західному березі Балатону. Від Будапешта він знаходиться в 180 км, і зовсім поряд від міста Кестхей – в 6 км. Місцевість знаменита озером Хевіз, найбільшим у світі природним лікувальним тепловодним озером. Його максимальна глибина становить 38 м, а площа поверхню види – 47500 кв. м. Зміна води в озері йде з карстових джерел, настільки потужних (в день 86 млн. літрів води), що повне оновлення води відбувається приблизно через 28 годин.

Літня температура води в озері близько 33 градусів, а в зимовий час не опускається нижче 23 градусів, що дає можливість купатися в озері цілий рік.

Унікальність озера полягає в що знаходиться на дні багатометровому шарі лікувальної грязі, багатої мінеральними речовинами, переважно рослинного походження. Основними властивостями грязі, що забезпечують виняткові лікувальні властивості, є гарна теплоємність і гідрофільність.

Навколо озера на березі і в його центрі, до якого побудовані криті дерев'яні містки, знаходяться лікарня і дерев'яні лазні. Вода в озері має слабку радіоактивністю і містить гідрокарбонати, солі калію і алкаліческіе солі. А зміст в термальній воді сірки дозволяє лікувати ревматичні захворювання. Околиці Хевиза цікаві різними визначними пам'ятками і своєю унікальною природною красою.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS