Ви переглядаєте: Головна > Відпочинок > Відпочинок в Індонезії

Відпочинок в Індонезії

Відпочинок в Індонезії

Індонезія граціозно витягнулася уздовж екватора, розташувавшись на островах найбільшого архіпелагу – Зондского. Будучи найбільшим острівною державою Індонезія займає четверте місце в світі за кількістю населення (230 млн. чоловік), після Китаю, Індії та США. При цьому Індонезія так само є найбільш густонаселеною мусульманською країною.

Відвідувачі будуть вражені недоторканими пляжами з білим піском, облямованими вулканічними грядами, які підносяться над пологими зеленими схилами і пишними тропічними лісами. А під водою відкривається різноманітність місцевої морського життя, включаючи величезних риб-сонце, морських свиней, гігантських морських дияволів, морських черепах і засліплювати безліч строкатих мешканців коралових рифів.

Балі постане перед Вами немов райське місце з листівки: приголомшливі пейзажі і вражаючі своєю пишністю заходи сонця. У національному парку Комодо Ви зможете побачити відомих драконів комодо (гігантські ящірки 3-4м в довжину), а на острові Ява справжнє архітектурне диво – буддистський храмовий комплекс Боробудур. Шукачі пригод можуть попрямує в джунглі Калімантан або Суматри і познайомиться з їх дикою природою.

Однак, будьте готові до того що в Індонезії поки ще не дуже добре розвинена туристична інфраструктура, і для подорожей в глибинці вам знадобитися багато терпіння і гнучкості.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS