Ви переглядаєте: Головна > Відпочинок > Відпочинок в П’ємонті разом з TurSALE

Відпочинок в П’ємонті разом з TurSALE

Відпочинок в П’ємонті

П’ємонт (Piemonte) можна вважати прекрасним варіантом для літнього відпочинку, для цього тут є все: прекрасні пейзажі пагорбів, прохолодні виноградники, зелень лісів. Але все ж, основний наплив туристів припадає в цьому регіоні на зимовий період, так як тут розташований один з найпрекрасніших гірськолижних курортів з усіх, що перебувають в Італії. Іноді цей район ще називають «Тоскана без туристів» через такого перекосу в заїздах приїжджих відпочиваючих.

П’ємонт вважається, по праву, «раєм» для гурманів: трюфелі, фундук, шоколад і різноманітні вина Barberesco, Barolo і трохи більше шипучий Asti – все це додало регіону цілком заслужену популярність. Сам П’ємонт, а більшою мірою Турин (столиця П’ємонту), з XVIIвека вважається один з найважливіших центрів з виробництва кондитерських виробів, і шоколаду зокрема. Наприклад, Nutella – шоколадна паста з додаванням фундука. Вона була винайдена саме тут, в П’ємонті братами Ферреро безпосередньо після закінчення Другої світової війни. На сьогоднішній день, заснована цією сім’єю, кампанія Ferrero вважається одним з найбільших у Європі виробником не тільки шоколаду і цукерок, а й ряду кондитерських виробів.

Шукаєте вигідні умови на подорожі? Тоді вам слід звернутися до спеціалістів здесь на сайте tursale.com.ua знайдете всі актуальні пропозиції гарячих турів!

У 2006 році в П’ємонті проходили зимові Олімпійські ігри. Столицею Олімпіади був Турин з прилеглими до нього курортами «Чумацький шлях». На превеликий щастя місцевих жителів проведення ігор не відбилося згубно на дивовижно красивою природою П’ємонту.

П’ємонт з трьох боків оточують Альпи.

Географічно він складається з 8 областей – Алессандрии, Асті, Бьелла, Кунео, Новари, Турина, Вербано-Кусіо-Оссола, Верчеллі. Найпопулярнішим місцем для гірськолижного відпочинку в П’ємонті вважається Валь-ді-Суза (Val di Susa). У нього входить кілька містечок – Сестрієре (Sestriere), Клавьере (Claviere), Сансікаріо (Sansicario), Чезана (Cesana), Соуз-д’Улькс (Sauze d’Oulx). Саме в частини з них, що входять у відому область «Чумацький шлях »і проходили зимові Олімпійські ігри 2006 року.

Для тих, хто піклується про своє здоров’я, безумовно, дуже корисними будуть термальні джерела Terme di Acqui (Терми Акви). Вони розташовуються на відстані 34 кілометрів від міста Алессандрія. Популярність свою отримали не тільки завдяки термальним водам, а й також лікувальним грязям. Тут знаходяться цілющі джерела, температура води в яких досягає майже 75 градусів за Цельсієм. Крім цього джерела, в П’ємонті є ще безліч не менш чудових і цілющих джерел.

П’ємонт вельми багатий не тільки своїми чудовими пейзажами, а й історичними пам’ятками. У всьому регіоні то тут, то там зустрічаються дуже милі каплиці, повні величності абатства, що потопають у мальовничій рослинності найдавніші замки. У місті Іврея розташувався грандіозний собор Дуомо, в Верчеллі – храм, присвячений Святому Андрію, в Веццолано – старовинне абатство, засноване самим Карлом Великим ще в 773 році. Крім цих пам’яток архітектури особливої уваги заслуговують національні парки і заповідники. Чудові також знаходяться тут знамениті озера Маджоре і Орта.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS