Ви переглядаєте: Головна > Відпочинок > Відпочинок в Бельгії

Відпочинок в Бельгії

Відпочинок в Бельгії

Північний захід Європи – місце розташування королівства Бельгія, яке межує з Німеччиною, Нідерландами, Францією і Люксембургом. Країна є як би культурної кордоном між романської і німецької Європою, при цьому вона і всередині себе розділена і в плані культури, і в плані мови. Офіційних мов в Бельгії два: голландська (неофіційно його називають фламандським), якою розмовляє північ країни – Фландрія, і французький, що одержав поширення на півдні, у Валлонії. Офіційна білінгвальні є особливістю столиці країни – міста Брюсселя, хоча домінує тут французьку мову, а, крім того, на сході країни існує ще нечисленна громада німців.

У Бельгії, безсумнівно, є щось унікальне. Може бути, це привітність і дружелюбність народу, що проживає в країні, який в більшості своїй добре говорить по-англійськи, не рахуючи трьох своїх офіційних мов. А може бути це чудова архітектура дивовижної краси старовинних кварталів з бруківці. Або таємничість полягає в стравах місцевої кухні, які пропонують відвідувачам численні ресторанчики, причому кожне нове блюдо зазвичай виявляється смачніше попереднього, з якого б ти не почав свою трапезу.

А взагалі, що панують в Бельгії безтурботність і енергійність так і просяться в життя кожного гостя країни, запрошуючи, за прикладом місцевих жителів, отримувати насолоду від життя повною мірою.

Розташована Бельгія якнайкраще для того, щоб мати можливість зібрати все саме хороше, що є в інших країнах Європи, незважаючи на досить скромні розміри території. За один день ви можете встигнути здійснити романтичну подорож по каналах міста Брюгге, захоплююче пройтися в Антверпені по ювелірних магазинах, покуштувати вафлі в Остенде на пляжі, позажігать на карнавалі, що проводиться в бінча, у фортеці Намюра загубитися і знайтися, порозглядати або навіть придбати на пам'ять дивовижні антикварні речі, які пропонує вам на відкритий ринок в Льєжі, та ще й побувати в музеї образотворчих мистецтв у Брюсселі. Транспортне сполучення між населеними пунктами країни настільки продумано і зручно, що будь-яке подорож по Бельгії буває легким та комфортним. Обов'язково відвідайте середньовічні міста Брюгге, Антверпен і Гент, якими пишається порізана каналами північна Фландрія. Не менш цікаво побувати на території південної Валлонії, де вас зустрінуть зачаровують пагорби Арденн, величезна кількість замків і міста Намюр, Турнан і Льєж.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS