Ви переглядаєте: Головна > Відпочинок > Відпочинок в Хой Ані

Відпочинок в Хой Ані

Відпочинок в Хой Ані

Хой Ан – невеликий в'єтнамський містечко, яке знаходиться трохи південніше Дананга. Тут найбільш повно збереглася атмосфера традиційного В'єтнаму. Гуляючи по старовинним кварталам Хой Ана, ви поринете в розмірене, повну традицій і звичаїв життя місцевого населення. Чарівність залів, в яких збиралися китайські громади, і маленьких затишних будиночків, протягом багатьох поколінь займаних однією сім'єю, залишає відчуття світла і теплою радості. Самим незвичайним і красивим вважають зал фуцзянской громади, в якому проводилися збори з 1690 р. Ця пагода прикрашена безцінними предметами мистецтва, і величними статуями, велика кількість яких присвячено богині моря Тхіен Хоу Тхань Мау.

Символ міста Хой Ан – Крилатий міст. За переказами він був побудований для того, що б пов'язати громади міста в єдине ціле.

На вуличках Хой Ана незвичайно велика кількість майстерень, в яких займаються пошиттям одягу і взуття. Цей кропітка ручна праця дуже точно характеризує місцевих жителів.

Так само там є чудовий рибний ринок, на який треба йти рано вранці, коли рибалки причалюють до пристані зі свіжим уловом.

З 1999 р. Хой Ан включений ЮНЕСКО до списку світової культурної спадщини.

На причалі Бачданг можна домовиться про недорогий, але цікавої екскурсії по річці Тхубон. Береговий краєвид варто того, щоб їм милуватися. Обов'язково відвідайте деревеньку Тханьха, де місцеві майстри роблять чудові керамічні дрібнички. Взагалі, в околицях міста досить багато громад, які спеціалізуються на різьбі по дереву або лиття бронзових статуеток.

Якщо ви потрапите в Хой Ан під час одного зі свят, то ніч, освітлена тисячами китайських ліхтариків запам'ятається вам надовго.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS