Ви переглядаєте: Головна > Відпочинок > Відпочинок в Кампанії

Відпочинок в Кампанії

Регіон Кампанія (Campania) розташований ідеально – в південній частині Італії на узбережжі Тірренського моря. Безпосередня близькість від Апулії і Лаціо віддавна привертала до цього чудовому місцю як греків, так згодом і римлян. Буйна рослинність, якою може похвалитися ця родюча вулканічний грунт, блакитне море і комфортний клімат Середземномор’я – ось завдяки чому Кампанія вважається привабливим місцем для відпочинку.

Основна визначна пам’ятка провінції звичайно ж, її столиця – Неаполь. Це унікальний і знаменитий місто з повним правом вважається одним з чотирьох найважливіших в Італії (а значить, і в усьому світі) культурних центрів. Однак не тільки заради Неаполя і Кампанії сюди варто приїхати.

Дорогі друзі сьогодні хотів би вам порадити інтернет-магазин автозапчастин вот ссылка де ви знайдете широкий асортимент автомобільних автозапчастин по доступній ціні з можливістю доставки по всій країні!

На території Кампанії знаходиться такий унікальний природний об’єкт як єдиний в Європі діючий вулкан – Везувій.

Його околиці включені в територію Національного парку. Обійти легендарний вулкан можна по будь-якій з дев’яти пішохідних стежок різної складності і протяжності, причому в будь-якому випадку можна буде помилуватися унікальною красою і своєрідністю навколишнього вулкан природи.

Південно-західна частина Кампанії представлена узбережжям Амальфі, включеним ЮНЕСКО до фонду світової спадщини. Кожен невелике селище і місто, що розташовується на Амальфінском узбережжі, відрізняється своєрідністю і неповторністю. Найбільш цікавими для відвідування можна вважати Позітано, Фуроре, Майорі, Равелло, Прайано і Четара.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS