Ви переглядаєте: Головна > Відпочинок > Відпочинок в Кисловодську

Відпочинок в Кисловодську

Одним з чотирьох міст-курортів регіону Кавказькі мінеральні води є Кисловодськ, що знаходиться на висоті 900 м над рівнем моря і оточений кільцем гір, що робить клімат цього місця неповторним. Приміром, якщо в П’ятигорську йде дощ, то в Кисловодську може бути ясно і сухо. Літня спека переноситься тут дуже легко, допомагає в цьому свіжий вітерець і величезна кількість зелені. А взимку кільце гір рятує місто від хмар і поривів вітру.

Дорогі батьки,якщо ви шукаєте де знайти хороші розмальовки для своїх дітей тоді вам слід відвідати сайт http://desenhos-para-colorir.info/ зокрема слід звернути увагу на розділ clique aqui.

Багато відпочиваючих прагнуть до Кисловодська з метою поправити здоров’я. Курортний комплекс міста складається з більше 50 санаторіїв, що спеціалізуються на лікуванні захворювань нервової системи, органів дихання та системи кровообігу.

Ці напрямки є основними, разом з тим в останні роки в санаторіях Кисловодська проводять лікування і ряду інших захворювань.

Гордістю міста є Кисловодский парк, оточений ланцюгом санаторіїв. Властивості парку по істині унікальні. Тут зібрано унікальний комплекс рослин, насичують повітря киснем і лікувальними ароматами, благотворно впливають на органи дихання. Крім того, по парку проходять теренкури – спеціально розроблені доріжки, прогулянки по яких призначають пацієнтам із серцево-судинними захворюваннями. Не дивно, що парк визнаний природним заповідником і надбанням Росії.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS