Ви переглядаєте: Головна > Відпочинок > Відпочинок в Аммані

Відпочинок в Аммані

Амман, безумовно, можна вважати «містом контрастів», в ньому все дуже тісно переплелось: старе і нове, сучасне і дуже давнє. Традиційні арабські кав’ярні та ремісничі майстерні сусідять з готелями, ресторанами, галереями і сучасними будівлями. На кожному кроці, буквально, можна зустріти свідоцтва найдавнішого минулого Аммана – палац Омейядів, руїни стародавнього античного храму, красиву візантійську церкву, напівзруйнований римський амфітеатр.

Для тих хто не планує нікуди їхати але хочете гарно розлабитися? Пропоную вам найкращий массаж в місті Києві за приємною ціною!

Традиційна і більше стара частина Аммана – називається центр («балад» арабською), а більш сучасна частина – «західний Амман».

У принципі від древнього і старовинного Аммана в цілості збереглася одна тільки Цитадель, яка підноситься над самим містом на пагорбі Джебель-аль-Кала. Неподалік розташувалися руїни парку біля палацу Омейядів. Ще поруч – руїни не дуже великий візантійської базиліки, а приблизно в 100 метрах на південь залишки зруйнованого храму Геркулеса, який ще по-іншому називають – Великий храм Аммана.

На відстані 12 кілометрів на південь від міста, на самій вершині пагорба, розмістився «Кан Заман» – минулий реставрацію комплекс стаєнь, житлових та складських приміщень, який став дуже популярним для туристів місцем в Аммані. У «Кан-заманив» можна скуштувати національні страви, придбати вподобані вироби місцевих ремісників, покурити кальян і випити по-справжньому приготований йорданський кави.

У 12 кілометрах на захід від Аммана розташувалося, мабуть, найпрекрасніше місце в Йорданії – долина Ваді-ас-Сір. Дорога проходить повз кількох невеликих сіл, доходить до печер Ірак-аль-Емір (печери принца), і закінчується біля фортеці Каср-аль-Абд (замок раба).

Зовсім недалеко від Аммана (1 година їзди) знаходиться місто Джераш, званий ще інакше «Помпеї Сходу». У ньому збереглося два амфітеатру, 17 старовинних візантійських церков і кілька дуже давніх вулиць, обрамлених колонами.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS