Ви переглядаєте: Головна > Відпочинок > Відпочинок в Сухумі

Відпочинок в Сухумі

Столиця Абхазії, Сухум, розкинувся на березі Чорного моря, в зоні вологих субтропіків Кавказького узбережжя. Це місто-порт, науковий і культурний центр країни, найвідоміший курорт. Перші поселення в Сухумі з’явилися близько 300 тисяч років тому, а в водах Сухумі бухти вчені знайшли стародавнє місто Диоскуриада, який процвітав приблизно в V ст. до н. е.. На місці самого Сухума в 1 столітті н.е. стояв античне місто Себастополіс. Історичне минуле Сухума просто вражає всіх приїжджих.

Природа Сухума, буйство фарб і багатство рослинності надзвичайно. У місцевому кліматі чудово відчувають себе рослини, завезені з усього світу: південно-американські дерева, південно-європейські рослини, китайські і японські декоративні види, пальми. Сухум називають місто-парк за великої кількості садів, скверів та зелених зон. Найцікавіші експозиції в Ботанічному Саду, близько 5 тисяч видів, і в Сухумському дендропарку, в якому практично всі рослини завезені з різних куточків планети.

Сучасний Сухум – Прекрасний, чистий, доглянутий місто. Набережна, прикрасою якої служать численні пальми, красива архітектура будівель, види моря і пам’ятники старовини – все це чудово доповнить і урізноманітнить відпочинок біля води. Тут корисний м’який клімат, відмінний, напоєне запахами моря повітря, найчистіше море. У Сухумі ви не тільки чудово відпочинете, а й поправити здоров’я, отримаєте запас міцності і гарного настрою на весь рік.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS