Ви переглядаєте: Головна > Відпочинок > Відпочинок в Тіролі

Відпочинок в Тіролі

Відпочинок в Тіролі

Тіроль – провінція Австрії, розташована на заході країни і межує з такими країнами як Швейцарія, Італія, Німеччина, крім того з австрійськими федеральними провінціями Зальцбургом, Каринтією і Форарльбергом.

Особливістю Тіролю є його багату культурну спадщину. Протягом століть правителі Тіролю підтримували людей мистецтва: композиторів, художників, архітекторів. Тому на кожному кроці тут можна зустріти великі творіння. Дивним є ще й те, що розташовані на одній федеральній землі Ауссерферн, Інсбрук, Оберланд, Східний Тіроль і Унтерланд володіють абсолютно різними діалектами, традиціями і способом життя. Проте, в цілому Тіроль це спокій, затишок, життєрадісність і гостинність, традиційний уклад життя, і, безумовно, спорт.

Для любителів активного способу життя Тіроль просто знахідка. Тут кожен знайде той вид спорту, який йому більше до душі. Вибір великий: піші прогулянки, гірські велосипеди, гірські сходження, сплав по річці, гольф, політ на дельтаплані, азартна рибалка, рівнинні і гірські лижі та інші види спорту. Тіроль є гористій провінцією, тут знаходяться близько 600 гірських вершин, причому висота їх перевищує 3000 метрів, п’ять льодовиків забезпечують наявність снігу навіть в літні місяці.

Тому тут обладнано безліч курортів для любителів катання з гір, які приїжджають в Тіроль цілий рік.

В сьогоднішній рубриці корисних посилань хотів би вам порадити сайт: японская кухня, який пропонує огляд популярних ресторанів японської їжі, на сайті ви також можете переглянути відгуки відвідувачів цих закладів для отримання обєктивної думки і зможете тверезо вибрати куди сходити ввечері повечеряти!
Ще однією особливістю цього красивого місця є наявність чудових озер. Озеро Ахен Зеє найбільш велике з них. Воно розташувалося між горами Рофан і Карвендель. У деяких з озер Тіролю навіть можна купатися. Найбільшою популярністю у любителів поплавати користуються озера Шварц Зее і Піллер Зеє, що розмістилися близько Кітцбюеля, також затребуване озеро Валх Зеє, що знаходиться біля кордону з Німеччиною. У підстави прекрасних доломітний гір розкинулося велике озеро Трістахер Зеє.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS