Ви переглядаєте: Головна > Відпочинок > Відпочинок в Стокгольмі

Відпочинок в Стокгольмі

Відпочинок в Стокгольмі

Стокгольм – столиця Шведціі, відома не тільки своєю красою, але й тим, що є найбільшим містом в Скандинавії. Тут проживає близько 1,5 млн. чоловік, але місто, незважаючи на це, залишається дуже спокійним і життя тут досить размеренна. Чудові алеї з багатовіковими деревами і парки розміщені на 14-ти островах архіпелагу, на якому споруджено Стокгольм.

На замітку для всіх хто шукає тур по Європі рекомендую вам тур по Европе подробнее тут svitlanatour.com.ua/tury-v-evropu за самою доступною ціною!

Місто відоме своєю багатою історією і безліччю пам’яток: музеї, майстерні фасади будівель, картинні галереї, а, крім того, бездоганні ресторани і галасливі ярмарки – все це існує в єдиному просторі, але відображає абсолютно різні історичні епохи. Культурний відпочинок в Стокгольмі дуже різноманітний, про це говорить наявність 150 музеїв, безлічі мистецьких фестивалів і відома на весь світ Опера. З найбільш вражаючих архітектурних споруд можна виділити Міську Ратушу, в якій проходить вручення премій А. Нобеля.

Дивний Стокгольм і наявністю білих ночей. Це період, коли сонце не йде за горизонт повністю, і вночі на вулицях міста світло так само як удень.

Одна з частин Стокгольма – Гамла стан або старе місто приваблює туристів своєю незвичністю і чарівною старовиною. У цьому районі розмістився величний Королівський палац, в якому з 13 століття жили королівські сім’ї. Від палацу, як промені від сонця, відходять вулички, оброслі старовинними будинками. Всі пишність старовини доповнюють вузькі мостові, викладені бруківкою.

Вельми привабливим для туристів є те, що в Стокгольмі дуже дбають про чистоту навколишнього середовища. Є думка, що повітря в місті найчистіший на Землі. Співвідношення природних ресурсів і творінь людини таке: одна третина Стокгольма – це вода, друга третина – зелені насадження, і лише третя частина – штучно побудовані будівлі.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS