Ви переглядаєте: Головна > Відпочинок > Відпочинок у Турецькому Північному Кіпрі

Відпочинок у Турецькому Північному Кіпрі

На політичній карті світу Північний Кіпр сприймається як якийсь привид: його існування як держави підтримує тільки Туреччина, весь інший світ наполегливо вважається його частиною єдиної Республіки Кіпр. Така невизнаність відчувається у всьому, починаючи з того, що в’їзну візу в паспорт не проставляють, а видають окремий листок-вкладиш, та й потрапити на Північний Кіпр повітряним шляхом можна тільки через Туреччину, так як місцевий аеропорт у списках IATA не числиться. Хоча туристичні достоїнства цього регіону ні від яких політичних рішень не залежать: місцеві пляжі хорошого рівня, екскурсій історичної спрямованості достатньо, а тутешні готелі хоч в плані сервісу не надто зіркові, зате й ціни тут цілком демократичні.

Також сьогодні хотів би вам порадити ознайомитися з статтею про Стамбул на сторінці: путеводитель по стамбулу  де ви знайдете всі особливості цього прекрасного історичного міста!

Північний Кіпр пропонує своїм гостям знайомство з прекрасно збереженими середньовічними пам’ятниками і декількома археологічними парками, що відносяться до найдавнішої історії роду людського.

У їх числі відмінно збереглися античні міста Солі та Саламіс, старовинні замки, розташовані в горах: Буфавенто, Кантара і замок Святого Іларіона, безліч церков і монастирів, найвідомішими з яких вважаються монастир святого Варнави і монастир святого Апостола Андрія.

Пляжі північний Кіпр пропонує найрізноманітніші: обладнані і дикі. По приналежності вони бувають громадські та приватні, а також перебувають у власності готелів. Серед диких пляжів найвідомішим є черепашачий пляж Алагаді, який вибрали для кладки яєць великі морські черепахи. Зона для відпочиваючих в такі періоди відзначається спеціальними знаками.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS