Ви переглядаєте: Головна > Відпочинок > Відпочинок в Лутракі

Відпочинок в Лутракі

Лутракі є найдавнішим містом. Перекази свідчать: «Лутракі – місто, що народився разом з богинею Ігіей і виріс в обіймах Зевса». Він знаходиться в дивовижному оточенні гір з сосновими лісами, має чудові пляжі, чисте море і 365 сонячних днів у році. Варто відзначити, що в рейтингу курортів саме йому належить перше місце, ймовірно не в останню чергу цьому сприяє те, що Лутракі носить звання найчистішого міста в Європі.

Даний місто-курорт розташувався на березі затоки Корінфа. На 85 км. він віддалений від Афін, на 4 км. – Від Пелопоннесу. Звідси чудово видно Акрокорінф – знаменита гора, на яку колись сідав міфічний Пегас, і на яку закочував свій камінь Сізіф.

Дорогі друзі в рубриці корисних посилань хотів би вам порадити большой выбор планшетов по самій доступній ціні в інтернеті!

Про цілющі властивості мінеральних вод, що видобуваються в Лутракі, було відомо ще в давні століття. Візантійські храми, розташовані біля джерел, свідчать про те, що цілющі води цих місць використовувалися в лікуванні різного роду хвороб з незапам’ятних часів. Комплекс римських терм існував ще в епоху римського панування. На сьогоднішній день Лутракі є здравницею, яка має світову популярність. Міжнародна асоціація екологів щороку вручає курорту Блакитний Прапор. Крім того, цей чудовий водолікувальний курорт заслужив звання першого центру лікування кам’яно-ниркових хвороб, як у самій Греції, так і у всій східній частині Середземномор’я. У його арсеналі є все необхідне для бальнеологічного лікування, фізіотерапії та водної дієти.

Ще однією важливою деталлю є те, що туристичний сервіс Лутракі має висококласну інфраструктуру, яка дозволяє курорту займати одну з лідируючих позицій у міжнародному переліку центрів лікувального туризму.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS