Ви переглядаєте: Головна > Відпочинок > Відпочинок в Вейхай, rado копия

Відпочинок в Вейхай, rado копия

Місто Вейхай знаходиться на сході Шаньдуньдунского півострова і оточений морем з трьох сторін. На схід його, з протилежного боку Жовтого моря, розташовані Японські острови і Корейський півострів. На північ – півострів Ляодун. На тисячу кілометрів, що простягнулася вздовж берегової лінії, розташувалися численні острови і затоки.

Для всіх хто шукає де придбати в інтернеті хороші годинники раджу відвідати чудовий інтернет-магазин clockbutic.ru де знайдете широкий асортимент годинників по доступним цінам зокрема слід звернути увагу на розділ rado копия.

Місцевий клімат – океанічний, адже це місто-курорт територіально відноситься до середніх широт, помірної мусонної зоні, тут ласкаве літо з морським бризом, що дарують прохолоду, і тепла зима.

Найбільш привабливим часом для відвідування цієї місцевості вважається період травень-вересень.

Відомий Вейхай і як місто-парк, це перший в Китаї державний заповідник. Згідно з даними ООН, місто було визнано найчистішим в плані екології з усіх населених пунктів Китаю.

У що вважається батьківщиною даосизму провінції Шаньдун, до якої відноситься область і місто Вейхай, розташовані найбільш стародавні храми.

Курорт користується великою і постійно зростаючою популярністю завдяки унікальним туристичним ресурсам: неповторним міським пейзажам, мальовничим бухтам і морським островам, химерного гірському ландшафту, чудовим піщаним пляжам, гарячим поземною джерелами, рифів.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS