Ви переглядаєте: Головна > Відпочинок > Відпочинок на Сицилії

Відпочинок на Сицилії

Відпочинок на Сицилії

Сицилію називають колискою цивілізації. Не існує іншого такого місця в Європі, де виникає неповторний контраст між багатющою історією, величної природою, багатонаціональною культурою і ласкавим хвилюючим морем.

Сицилія є найбільшим островом в Середземному морі. Протягом століть тут розгорталися бурхливі історичні події. Пояснюється це тим, що зручне розташування острова зробило його ласим шматком для різного роду завойовників. Сицилія виступала місцем зустрічі середземноморських цивілізацій, своєрідним мостом між Африкою та Європою.

Якщо ви не хочете їхати до Сицилії тоді вам слід звернути вашу увагу на відпочинок в Єгипті в готелі jaz mirabel beach resort 5 http://hottours.in.ua/products/17064/ по самих вигідних пропозиціях!

На Сицилії є багато творів мистецтва, як природного походження, так і створених руками людини.

Вражають уяву мандрівників грецькі пам’ятники, візантійські мозаїки, “сицилійське бароко”, краса середземноморської природи, а кухня на Сицилії дивує своєю різноманітністю найвимогливіших гурманів.

Ще на Сицилії дивно чисте, тепле море з прекрасними пляжами. Поніжитися в прозорій воді можна з травня по листопад.

У листопаді тут стає тихо і безлюдно. Замовкають голоси на вуличках курортів і на острів опускається патріархальне спокій, дуже властиве місцевому населенню, хоча існує думка, що сицилійці володіють буйним темпераментом. Проте туристи бажаючі відвідати унікальні пам’ятки історії та архітектури їдуть на південь Італії цілий рік.

Бажаючим відвідати один з найкрасивіших і дивовижних островів середземномор’я безумовно варто відвідати Сицилію. Чудові піщані пляжі, незвичайної форми скелі в численних бухтах, які купаються в зелені цитрусових садів і оливкових дерев, а також найвеличніший з функціонуючих в Європі вулканів – Етна нікого не залишать байдужим.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS