Ви переглядаєте: Головна > Відпочинок > Відпочинок в Цюріху

Відпочинок в Цюріху

Відпочинок в Цюріху

Старовинний Цюріх – найбільший і густонаселений місто Швейцарії, по праву вважається одним з найкрасивіших міст світу. Розташований біля витоку річки Ліммат, на березі Цюріхського озера, місто з боку здається майстерно зробленої швейцарським майстром іграшкою, вміщеній на овальне люстерко.

Місто розділене рікою на дві половини. Старе Місто, забудований типовими тісно стоять будиночками і повний пам’яток архітектури часів Середньовіччя, розташований на правому березі річки. Вулички тут вузькі, і кожна з них неодмінно впирається в церкву. Практично з будь-якої точки міста можна побачити знамениті вежі собору Гроссмюнстер, найбільшого собору Цюріха, саме вони є візитною карткою Старого міста. Ще одна визначна пам’ятка – це величезний годинник церкви Св. Петра, які справно відраховують час з 1538. Діаметр циферблата цих годин більше 8 метрів.

На лівому березі Ліммат розташована найвідоміша вулиця у Швейцарії – Банхофштрассе. Швейцарці стверджують, що «Цюріх розташований на Банхофштрассе», і вони не так уже неправі. На цій вулиці раніше розташовані найнадійніші банки в світі і самі, до слова, шикарні магазини.

Для всіх хто не планує в найближчий час їхати до Цюріха і хоче віддати перевагу вітчизняному відпочинку у Львові тоді вам слід зберегти в закладки сайт: Снять посуточно квартиру во Львове можно на сайте http://sutky.

com.ua. Апартаменты City of Lions – жилье во Львове посуточно без посредников.

Цюріх дивовижним чином поєднує в собі консерватизм і сучасність. Старовинні будівлі і стилізовані під Середні віки будиночки в окремих кварталах можуть органічно сусідити з будівлями в стилі «хай-тек», а зелені парки з фонтанами і морем квітів – з торговими центрами з бетону і скла.

У численних музеях Цюріха спостерігається те ж змішення старовини і сучасності. У Кунстхаус, наприклад, є зали з картинами класичних європейських художників і зали з роботами сучасних художників. Крім того, в Цюріху є музей Сальвадора Далі, музей Рітберга, де зібрані шедеври мистецтва Сходу, Національний музей Швейцарії, де можна ознайомитися з культурою країни, її традиціями та звичаями, музей концептуального мистецтва, Музей Грошей і безліч інших, не менш цікавих постійних і тимчасових експозицій.

У вечірній час місто продовжує пильнувати. Туристів чекають нічні клуби, дискотеки, бари і ресторани на будь-який смак і товщину гаманця.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS