Ви переглядаєте: Головна > Відпочинок > Відпочинок у Боровому, підбір сумки для зеркального фотоаппарату

Відпочинок у Боровому, підбір сумки для зеркального фотоаппарату

«Казахстанська Швейцарія» – так прозвали місцеві жителі дивовижний район, розташований між містами Кокшетау і Астана на півночі Казахстану. Справжня назва цього прекрасного містечка – Борове і розташувалося воно на Кокшетауской височини.

Борове відоме своїми чудовими озерами. Серед зелених лісів їх загубилося безліч: Котирколь, Борове, Щучье, Велике і Мале Чебачье. Найглибшим вважається озеро Щучье, розташоване біля підніжжя хребта Жеке-Батир. Глибина його досягає 18 м., довжина – більше 7 км, ширина-більш 3 км.

Хвойні ліси, величні гори і найчистіші озера створюють ілюзію казки. Дивовижна природа цих місць зробила Борове прекрасним лікувальним курортом. У Боровому побудовано безліч санаторіїв, будинків відпочинку, профілакторіїв і дитячих спортивно-оздоровчих таборів. Бажають поправити здоров’я приїжджають сюди з різних країн світу. Санаторії Борового надають послуги з лікування захворювань шлунково-кишкового тракту, органів дихання, опорно-рухового апарату, серцево-судинної системи. На весь світ відомі лікувальні грязі Борового, а також його мінеральна вода і кумис.

Лікувальним тут є навіть повітря, насичене ароматами хвойного лісу і степових трав. Також, сприяє оздоровленню клімат цих місць. Його можна порівняти з кліматом звичного росіянам Криму.

Дорогі друзі в сьогоднішній рубриці корисних посилань хотів би порадити вам відвідати інтернет-магазин Vtochku який пропонує широкий асортимент техніки і аксесуарів, зокрема зверніть увагу на сумку для дзеркального фотоаппарату на сайті http://vtochku.com.ua/category/sumki_dlya_foto/ яка ідеально підійде для далеких подорожей за самою доступною  ціною!

Озеро Борове є улюбленим місцем відпочинку туристів. Тут можна покататися на човнах і катамаранах. Східний берег озера займає прекрасний піщаний пляж. А решта берега настільки мальовничі, що розташовують до тривалих пішим прогулянкам. Щоб обійти навколо озера, необхідно подолати 12 кілометрів, але навряд чи хто-небудь зауважує відстань, адже навколо така краса.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS