Ви переглядаєте: Головна > Відпочинок > Відпочинок в Сербії

Відпочинок в Сербії

Відпочинок в Сербії

Республіка Сербія займає центральну частину Балканського півострова і південну частину Паннонськой низовини. Туризм тут швидко набирає обертів, незважаючи на те, що країна зазнала втрат у громадянській війні і натовських бомбардуваннях. Однак туристам варто продумувати свій маршрут з великою обережністю, оскільки Косово досі вважається нестабільним районом.

Сербія – Це прекрасний край монастирів і виноградників. Зелені простори рівнин і гірські пейзажі зі збереженими древніми фортецями створюють атмосферу спокою і безтурботності існування.

Північ країни характеризується областю Воєводіна. Найбільш відомим містом тут є Нові Сад. Дуже насичена культурне життя міста. Тут постійно проходять концерти, виставки, відкриваються нові музеї, галереї та театри. Не дарма Нові Сад іменують «сербські Афіни».

Дорогі друзі, якщо вам потрібно відкрити візу або отримати будь яку консультацію стосовно цього питання тоді вам слід звернутися до спеціалістів на сайті: визовая поддержка.

Особливою красою відрізняються сербські національні парки. Так, національний парк званий Джердап має площу в 64 тисячі гектарів. Його основною визначною пам’яткою є ущелині Джердап. Улюбленим місцем туристів є озеро, що утворилося через діяльність гідроелектростанції. Його флора і фауна відрізняються незрівняним різноманітністю. Іншими відомими заповідниками Сербії є Шара, Копаонік, Фрушка гора і Тара.

Ще одним плюсом в скарбничку відпочинку в Сербії є те, що край цей виробляє прекрасні сорти вин, які із задоволенням можуть дегустувати і набувати як сувенір всі гості країни. Знайдеться розвага і шанувальникам зимових видів спорту. На території гірського хребта Копаонік знаходяться відмінні гірськолижні курорти.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS