Ви переглядаєте: Головна > Відпочинок > Відпочинок в Таїланді

Відпочинок в Таїланді


Відпочинок в Таїланді

Відпочинок в Таїланді

Сьогодні дуже популярною стала тенденція виїжджати на відпочинок абикуди закордон. Всі поголовно беруть відпустку і намагаються виїхати хоч кудись. Єдиною перешкодою можуть виступати фінанси. Але якщо гарненько розібратися, то ціни не так вже й високі. Навіть якщо порівняти з нашим Кримом, де курортні послуги дорожчають щороку швидкими темпами. Як на мене, то краще кудись виїхати хоч на тиждень. Це дійсно різноманітить ваше існування.

Раніше я багато чула про Таїланді, але все не наважувалася туди відправитися. Адже це дуже консервативна і релігійна країна. Не знаючи місцевих законів, можна легко наразитися на неприємності. Але на початку літа моя співробітниця і близька подруга зібралася заміж, а весілля вирішила відзначити в Таїланді, забираючи з собою родичів і найближчих друзів. Ось і мені пощастило нарешті відвідати цю чудову країну. А подивитися там є на що. До того ж з нами їздив  фотограф на весілля. І тепер наша пам'ять підтримується за допомогою якісних фотознімків.

Найбільше мені сподобався Рожевий сад. Це ботанічний комплекс різноманітних рослин. Але, крім того, що ви можете насолодитися красою природи в цьому ж місці ви можете пограти з друзями в гольф. Тут розташована величезна поле для гольфу, а також недалеко розташований готельний комплекс. Саме там ми й зупинились. Провести час в такому чудовому місці – це справжня мрія!

Взагалі тут якось унікально поєднується дикість і первісність природи, і сучасне цивілізоване обслуговування клієнтів.

Так само ми поїхали в Нахон-Патхон. Дорога у нас зайняла приблизно півгодини. Саме тут знаходитися найбільша статуя Будди, яка з'явилася тут ще при зародженні Буддизму. За храмах я, звичайно, не ходила. Адже це священні місця і не варто оскверняти їх, якщо належиш до іншої релігії. До того ж я погано знаю місцеві традиції і закони. Зовсім інша справа природа. Адже в Таїланді величезна кількість пляжів. А вода шалено чиста і прозора. У нашому мегаполісі таку навряд чи можна відшукати. Фотограф на весілля зняв найяскравіші моменти нашого відпочинку. Ми цілодобово купалися, валялися на пляжі, повністю відчули єднання з природою, яка оточувала нас.

Таїланд – чудове місце для відпочинку. Я дуже рада, що мені випала можливість побувати там. Мені дуже сподобалося, що така невелика країна має такі тверді і древні традиції. Адже це говорить про їх постоянств і вірі в свої сили.

Автор: Віконна І.

Мітки:

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS