Ви переглядаєте: Головна > Відпочинок > Відпочинок в Калабрії

Відпочинок в Калабрії

Півострів Калабрія, обрамлений морем і горами, відстань між якими ні в одному місці не перевищує 40 км, відомий унікальною природою та екологічної збалансованістю між гірським і морським кліматом. Морське узбережжя, західна частина якого омивається Тірренським морем, а східна і південна – Іонічним, має протяжність 800 км. Майже вся територія півострова має гірський і горбистий рельєф. У гірській частині розташований природний парк Полліно, знаменитий унікальною рослинністю, зокрема, тут ростуть лорікатние сосни, і не менш рідкісними видами тварин.

У горах Калабрії багато обладнаних і упорядкованих місць для літнього і зимового відпочинку та занять туризмом, найвідоміші з них Камільятелло (у Великий Силі, провінція Козенца), безліч невеликих селищ поруч з озерами в Малій Силі (провінція Катандзаро), і населені пункти, розташовані між К’яравалле, Полія і Серра Сан Бруно (з збереженим стародавнім монастирем) на масиві Сере. Унікальна лісиста зона перевалу Дзомаро, який з’єднує Тірренське і Іонічне узбережжя, знаходиться в провінції Реджо Калабрія. Варто згадати і Аспромонте.

Хвилинку уваги дорогі друзі, сьогодні для всіх хто вирішив зайнятися спортом і шукає де придбати штангу для тренування по доступній ціні рекомендую відвідати сторінку: штанги от Домфит по самих низьких цінах в інтернеті!

А ми продовжуємо!

Гірський рельєф довгими і звивистими схилами переходить в горбистий і спадає до узбережжя. На узбережжях Калабрії відбувалося безліч історичних подій, ця місцевість оспівана в легендах. Сучасна Калабрія в першу чергу – популярний морський курорт з унікальними місцями, немов спеціально створеними для відпочинку і спокою.

Кротоне, Катандзаро, Реджо Калабрія, Козенца, Вибо Валенция – найвідоміші міста Калабрії – З радістю та гостинністю зустрічають гостей, з них починаються найцікавіші туристичні маршрути, як культурно-історичних екскурсій, так і натуралистской.

Цікавим місцем на Тірренському узбережжі, розташованим у напрямку до Реджо Калабрії, є Фіолетове узбережжі – Коста Віола, що отримало свій назву від унікального фіолетового відтінку води і окрашиваемого в такий же колір західного неба.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS