Ви переглядаєте: Головна > Відпочинок > Відпочинок в Чіанг Рай

Відпочинок в Чіанг Рай

Чіанг Рай – розташований на півночі Таїланду місто і столиця провінції з тією ж назвою. Це самий північний з великих таїландських міст, який знаходиться при злитті кордонів Таїланду, М’янми і Лаосу, по сусідству з відомим “Золотим трикутником”. Він розташований на північ Бангкока на 785 км і на північний схід Чианг Травня на 155 км. У районі розташування “Золотого трикутника” місто вважається основним комерційним центром. Його населення становить двісті тисяч чоловік.

Заснований Чіанг Рай був королем Менграем в 1262 році як столиця королівства Ланна, в ранзі якої він і проіснував до 1281, після чого столиця була перенесена в місто Лампун.

Дорогі друзі для тих хто немає часу подорожувати але хоче відпочити від будених проблем рекомендую вам переглянути сайт,який пропонує массажные салоны, эротический массаж за самими приємними цінами за якісні послуги!

Провінція Чіанг Рай і місто, що є її центром, разом з усім “Золотим трикутником” користуються популярністю у туристів, завдяки розповідає про старовинних цивілізаціях стародавніх пам’яток.

Історична спадщина цього району дуже багате, існують навіть версії, що саме він є колискою культури стародавнього Сіаму, що поширилася згодом на всю країну. Унікальною пам’яткою вважаються до цих проживають тут племена, найвідомішими з яких вважаються плем’я акха і карени – плем’я “довгошиїх”. Але не тільки подібними пам’ятками відомий північний Таїланд, він славиться також багатством природних красот, що включають таємничі печери і дивовижні гори, мальовничі поля і красиві водоспади. Місто Чіанг Рай вважається крім того воротами в Китай, Лаос і Бірму (М’янму). А пляжного відпочинку в цьому районі немає.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS