Ви переглядаєте: Головна > Відпочинок > Львів – унікальне місто для туристів

Львів – унікальне місто для туристів

Львів – унікальне місто для туристів

Львів - унікальне місто для туристів

Львів – унікальне місто для туристів

Якщо ви плануєте під час відпустки відвідати який-небудь європейський місто з багатою історією, прекрасною архітектурою і масою цікавих місць, сміливо можете зупиняти свій вибір на Львові.

Львів був закладений ще князем Данилом Галицьким. Місто він велів назвати в честь свого сина – Лева. Це місто, столиця Галичини, зумів протягом довгих століть зберегти і свою красу, і неповторну атмосферу, чимось невловимо нагадує Прагу або Відень. У список найкрасивіших і видатних міст світу Львів потрапив ще в 1618 році і з тих пір тільки примножив свою красу і значущість.

У центральній частині міста (а вона є історико-архітектурним заповідником) кожна вулиця і кожен будинок овіяні легендами і пов'язані з різними історичними подіями.

Якщо ви – допитливий турист, то у Львові вам нудьгувати не доведеться. Найсерйозніша труднощі, що може у вас виникнути – вам просто не вистачить часу побувати скрізь, де вам хочеться. В самому місті і в його найближчих околицях величезна кількість пам'яток. Музеї та замки, костели та собори і навіть сама Ринкова площа. Є, наприклад, музей-аптека або унікальний музей просто під відкритим небом, Домініканський костел і численні замки.

А якщо ви втомилися, можете просто зайти в одну із затишних і чарівних кав'ярень Львова і покуштувати прекрасного кави.
Львів цікавий не тільки для туриста. Звернути увагу на це місто стоїть і майбутнім студентам.

Львів цілком заслужено користується репутацією міста з дуже високим рівнем освіти. І студенту, що обрав для вступу один з навчальних закладів Львова (а їх тут більше десятка), жаліти про це не доведеться.
Для любителів мистецтв Львів представляє багатющі можливості. Тут багато художніх галерей і щороку проводяться фестивалі музики та інших мистецтв.

Для туриста поїздка до Львова та відпочинок в Карпатах стануть не тільки цікавою і захоплюючою історією, але й дуже приємною. Місто не дарма носить назву перлини європейського туризму. Готелі Львова відповідають усім європейським стандартам і не розчарують навіть вимогливих мандрівників. Якщо готелів ви не любите, або плануєте оселитися тут на досить довгий термін (на час навчання, наприклад) то можете зняти приватну квартиру. Квартири у Львові можна знайти вже на місці або заздалегідь замовити через Інтернет.

У якій би сфері не лежали ваші інтереси, історичної, культурної чи просто розважальною, це місто не розчарує вас. Відпочинок у Львові завжди буде відгукуватися в вашій пам'яті прекрасними і яскравими спогадами.

Мітки: ,

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS