Ви переглядаєте: Головна > Відпочинок > Відпочинок в Ізмірі

Відпочинок в Ізмірі

Ізмір є третім за величиною містом в Туреччині з усіх міст, розташованих вздовж усього східного узбережжя мальовничого Егейського моря. У древни е часи він мав іншу назву – Смірна.

Ізмір, поза всяким сумнівом, є дуже унікальним містом. Він, звичайно ж, один з найстаріших і найкрасивіших міст в Туреччині. Крім того, що він вважається дуже популярним курортом, Ізмір ще здобув популярність як найбільший міжнародний діловий центр, а також як місто, в якому зосередилися культурні, історичні та архітектурні пам’ятки, створені руками людей за всю довгу історію існування міста.

Ця довга історія, пов’язана з часом створення міста, відносить нас у часи, що почалися задовго до настання нашої ери. В історичних хроніках сказано, що спочатку тут було невелике поселення, яке було засноване не якимось королем, і навіть не відомим завойовником, а королевою амазонок – прекрасної Смірною. У ті часи це поселення було самим найбільшим в усьому регіоні. Треба сказати, що назва міста Смірна згадується навіть у Біблії. На превеликий жаль, страшний землетрус 178 року до нашої ери повністю зруйнував місто. На щастя, пізніше він був відбудований заново. У загальній складності вік міста налічує близько трьох тисяч років. Спочатку будівництво його велося на пагорбі, потім спустилося на рівнину, а пізніше вже підійшло безпосередньо до самого моря. У наш час Ізмір – культурна столиця всього Егейського узбережжя, великий виставковий і діловий центр, і, звичайно ж, чудовий курорт.

Ізмір ідеально підходить під поширене поняття – «місто контрастів». У ньому досить-мирно уживаються руїни античних часів і суперсучасне метро, багатоповерхові елегантні і бідні трущоби, маленькі крамнички, що торгують виробами з кераміки та величенні магазини, заповнені до країв найсучаснішою електронікою. Ізмір – це як би відображення сучасної Туреччини, саме в ньому є те, чого немає, та й не буде ніколи в вишуканої курортних містечках, де зосереджена основна маса готелів, що збирає любителів саме пляжного відпочинку. Ізмір дуже сучасне місто і навіть в якійсь мірі космополітичний. В Ізмірі знаходиться другий за величиною порт у Туреччині, сюди частенько збирається безліч ділових людей з усіх куточків земної кулі.

Особливо яскраво це стає помітно з 20 серпня по 20 вересня щорічно, адже саме в ці дні в Ізмірі проходить знаменита міжнародний ярмарок.

Доречі дорогі друзі, якщо ви шукаєте хорошу недорогу нерухомість в Іспанії тоді вам слід відвідати сторінку: купить недвижимость в Испании недорого де знайдете все що вам потрібно з детальним описом і всіма умовами!

Готелі в Ізмірі також різноманітні як за стилем, так і за рівнем. Найбільш привабливими для туристів є невеликі готелі, створені в оттоманське стилі. Тут можна вдосталь насолодитися стравами національної кухні, а також пожити в номерах, мають стародавній турецький інтер’єр. Другими за привабливістю є сучасні готелі, що мають величезні вікна від стелі і до підлоги, які виходять на море. Ці готелі знаходяться в основному в деякому віддаленні від міста, де розташовуються більш чисті пляжі.

Пам’яток в Ізмірі за 3000 років його існування накопичилося безліч. Перш за все, слід почати огляд з «Оксамитового замку», розташованого на пагорбі Пагос, який побудований ще в III столітті до нашої ери. Звідси все місто видно як на долоні, видно як суперсучасні будівлі сусідять із нетрями. Центром Ізміра, безумовно, є площа Конак Мейдан. На ній зосереджені всі основні адміністративні будівлі в місті і культурні центри. До неї ж примикають міські торгові квартали. Символом міста Ізмір вважається годинникова башта, яка була побудована в 1901 році за самим строгим правилам османської архітектури. Безумовний інтерес представляю також міські музеї. Найбільш відомі з них: музей Археології та музей Ататюрка. У музеї Археології представлено безліч експонатів, знайдених під час археологічних розкопок як усередині міста, так і в його околицях.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS