Ви переглядаєте: Головна > Відпочинок > Відпочинок в Мельбурні

Відпочинок в Мельбурні

Відпочинок в Мельбурні

Другим за величиною містом Австралії (пальму першості він поступається тільки Сіднею) і столицею штату Вікторія є Мельбурн. Сучасний Мельбурн – молодий, динамічний і активний місто з розташованими в ньому численними пляжами, барами, ресторанами, дискотеками і нічними клубами. Крім того, він пропонує своїм гостям відвідати безліч наявних у місті парків, галерей, музеїв, виставкових центрів, а також інших місць, які приваблюють в місто все більша кількість нових іммігрантів. Неспроста вже три рази Мельбурн отримував титул “Найсприятливіший місто для життя в світі” і все ще перебуває на лідируючій позиції.

В сьогоднішній рубриці корисних посилань хотів би вам порадити сайт, який пропонує детские тапочки оптом по самих низьких цінах в інтернеті з можливістю доставки вам додому!

Заснований був місто Мельбурн не більше 200 років тому, проте притягається їм кількість туристів анітрохи не менше, ніж у Сіднеї, а за останній час кількість гостей міста стрімко збільшується. Його відвідують туристи з усього світу і це цілком зрозуміло: рідко де можна зустріти таку різноманітність природної краси і пам’яток, унікальної фауни і флори, місцевого колориту – дійсного змішання традицій і культур, і все це розташовано в одному місці. Дійсно, крім Мельбурна в світі не так багато місць, де є можливість в один і той же день покататися на лижах і скупатися в океані, або прокотитися на стародавньому “пихтить” паровозі по ще більш давнім дощовим лісам і злетіти на сучасному швидкісному ліфті за 38 секунд на саму вершину хмарочоса.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS