Ви переглядаєте: Головна > Відпочинок > Гірськолижні курорти Альпійські – найкращі в світі

Гірськолижні курорти Альпійські – найкращі в світі

Гірськолижні Альпійські курорти – найкращі в світі

Гірськолижні Альпійські курорти - найкращі у світі

Гірськолижні Альпійські курорти – кращі в Світ

Альпійські курорти вважаються кращими зимовими гірськими курортами в усьому світі. Швейцарія, Італія, Австрія і Франція пишаються своїми гірськолижними курортами, розташованими в Альпах. У кожній країні є своя специфіка, вони конкурують один з одним в бізнесі і гостинність. Зимові подорожі по Європі російською мовою – відмінна можливість побувати на знаменитих альпійських курортах.

Швейцарцям є чим пишатися. Якість їх гірськолижних курортів можна порівняти з еталоном. Ідеально підготовлені траси, підйомники, комфортабельні готелі, уважний персонал відповідають високим стандартам, які тут неухильно дотримуються. Цілорічне катання забезпечують 49 засніжених четирехтисячнікі і велика кількість льодовиків. Для бажаючих урізноманітнити свій відпочинок – гольф і поло на замерзлих альпійських озерах, кінські перегони по снігу, сани, ковзани і крикет.

Зі спортивних курортів слід виділити галасливий Кранс-Монтана з прекрасними лижними трасами і величезними готелями. В об'єднання «Краще в Альпах» входять найбільш фешенебельні курорти, такі як Давос, який називають «різдвяною обителлю» політиків, аристократів, знаменитих спортсменів і кінозірок. До цієї категорії належить і Сент-Моріц – «зимовий рай мільярдерів». Потрібно сказати, що відпочинок на альпійських курортах коштує недешево, за задоволення тут доводиться платити.

Французькі гірськолижні траси розташовуються переважно на «диких» схилах, які цінують любителі «необроблених трас» і льодовиків. На думку знавців, сервіс тут лише віддалено нагадує швейцарський, але цей недолік компенсується винними колекціями барів і ресторанів.

Найвідомішими зимовими курортами Франції вважаються три долини Труа Валле з відомим Мерібелем, Куршавель і Валь Торанс, а також Країна Кілі.

Зимові курорти Австрії дешевше французьких, а тим більше, швейцарських і вони мають свої переваги. Номери двох тисяч готелів в восьмистах курортах відрізняються затишком і чистотою, незалежно від їх зірковості. Австрійські курорти, які в числі інших пропонує, російське турбюро в Німеччині, відрізняються традиційною рясної австрійської кухнею, а також різноманітною кухнею народів світу.

Водно-спортивні комплекси з лазнею, сауною, басейном і кабінетом для гідромасажу є в кожному курортному містечку або навіть селі. Траси, особливо навколо Інсбрука, розподілені в залежності від складності та доглянуті. Тут традиційно катаються на льодовиках, спускаються на снігових рафтах, парашутах і парапланах.

Італійці вважають свої Доломітові Альпи даром небес. Це найкрасивіші гори на континенті. Снігові траси тут середньої складності, тому російське бюро подорожей в Німеччині рекомендує їх новачкам і початківцям гірськолижникам. У той же час, вони цілком придатні для проведення змагань на Кубок світу та Європи. Відпочинок на італійських альпійських курортах дешевше і тут дуже хороша система кемпінгів.

Мітки: ,

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS