Ви переглядаєте: Головна > Відпочинок > Відпочинок на Філіппінах

Відпочинок на Філіппінах

Філіппіни являють собою групу з більш ніж 7000 островів, що знаходяться в південно-східній Азії, на північ півострова Малакка. Це третя у світі найбільша англоговорящая країна. Філіппіни має багату історію, вплив на хід якої надавали і європейці, й азіати, і американці.

Відпочинок на Філіппінах дуже приємний. Цьому в більшій мірі сприяє відмінний клімат і дивовижна природа островів. Кришталево чисті води Тихого океану омивають золоті піщані пляжі, а підводні коралові сади заселені дивовижної морською фауною.

Варто відзначити, що довгий час Філіппінські острови не залучали туристів. Охочих приїжджати сюди не було не тільки в колишньому СРСР, а й серед американців і європейців. Цьому сприяли складна політична обстановка, відсутність туристичної інфраструктури і незвичайний клімат. Тільки деякі ентузіасти вирішувалися на поїздки в цю точку земної кулі, при цьому відпочинок на Філіппінах розцінювався як вельми незвичайне проведення часу.

Але минули роки, і Філіппінські острови тепер представляють собою дуже привабливе місце для відпочинку. Сотні туристів з усього світу прагнуть сюди, щоб насолодитися райськими задоволеннями настільки екологічно чистого місця.

Якщо вас немає змоги їхати відпочивати так далеко тоді рекомендую вам отели Cевастополя у моря в який ви за помірну ціну зможете гарно відпочити і провести час з вашою родиною, більш детальнішу інформацію стосовно цього питання ви можете отримати на сторінці: гостиницы города Cевастополь.

Багатьох туристів, що приїжджають в наші дні на Філіппіни, приваблює не тільки відмінний пляжний відпочинок, організований в основному в південній частині архіпелагу, але і можливість зануритися в атмосферу хвилюючою екзотики незайманих джунглів і димлячих вулканів. Тому на північних островах архіпелагу організовано активний відпочинок, що набуває все більшої популярності серед шукачів гострих відчуттів. Серед первозданної екзотики філіппінські мусони можуть пробудити в мандрівника дух конкістадора. Туристам пропонується зануритися в глиб століть і представити себе першовідкривачем Філіппін Фернандо Магелланом, що дав загадковому архіпелагу ім’я короля Філіпа. Бажаючі можуть бродити по диких джунглях, брати участь в національних ритуалах, спускатися в кратери дрімаючих вулканів і вистежувати диких звірів.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS