Ви переглядаєте: Головна > Відпочинок > Відпочинок в Ев’ян-ле-Бені

Відпочинок в Ев’ян-ле-Бені

Найвідоміший місто-курорт Ев’ян-ле-Бен розташувався на узбережжі найбільшого озера Альп – Женевського. Потопає в зелені буків, грабів, лип, дубів, доглянутих газонів і клумб, містечко широко відомий тутешніми лужними мінеральними джерелами, які дали назву відомої в усьому світі мінеральній воді Evian.

Старовинний парк містечка займає територію площею в 15 га, на якій розташовані готелі Royal і Ermitage (4 *) з SPA-центрами.

Ев’ян-ле-Бен також славиться своїм спокоєм і сприяє відпочинку, сну, внутрішнього рівноваги і поновленню втраченого тонусу. Тут є відомі інститути оздоровлення, які перебувають у готелі Royal Evian – інститут Mieux Vivre, і в готелі Ermitage Evian – комплекс тонус і розрядку. Це прекрасне місце для відпочинку від повсякденної суєти і відновлення втраченого душевної і фізичної рівноваги.

Сьогодні в рубриці корисних посилань хотів би порадити цікавий сервіс для ваших дітей на якому вони зможуть знайти багато цікавих розфарбовок в часності на цій сторінці print pictures to color на сайті багато різних категорії тому ваші діти знайдуть саме те що їм до вподоби!

Щорічно в Ев’ян-ле-Бені проводиться фестиваль “Музичні зустрічі”, заснований Мстиславом Ростроповичем. Також у місті маса ресторанів, спортивних, оздоровчих і розважальних клубів.

Ев’ян-ле-Бені розташований в повній віддаленості від повсякденних стресів і суєти сучасного світу і встояти проти такої зачаровували атмосфери буде неможливо!

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS