Ви переглядаєте: Головна > Відпочинок > Відпочинок в Тоскані

Відпочинок в Тоскані

Відпочинок в Тоскані

Тоскана перебуває в Центральній Італії, і це, мабуть, сама знаменита італійська провінція в світі. Це, напевно, єдине місце на Землі, де минуле і сьогодення переплетені найтіснішим чином і співіснують гармонійно. Тоскана – Земля яскравих фарб: жовті поля, посипані точками червоних маків, сліпучої блакиті небо, соковита зелень виноградних лоз, обтяжених вишукано-синіми гронами. Саме тут зосереджена велика частина живописних і архітектурних шедеврів Італії епохи Відродження.

Тоскана спочатку була демократичною областю з власним самоврядуванням. І свідченням тому служать громадські будівлі, побудовані в кожному середньовічному місті цієї провінції. Чудові палаци багатих громадян говорять про багатство і процвітання Тоскани. А укріплені вілли і замки часів Середніх століть розповідають про те, що і миролюбна Тоскана не уникла міжусобних воєн, які роздирали у Середньовіччя всю Італію.

А для тих хто не планує зараз їхати в сонячну Італію а збирається відвідати нашу столицю країни пропоную вам переглянути достовірний прогноз погоди в Києві тут http://sabibon.info/pogoda-v-kieve

Особливу популярність принесли Тоскані скарби її столиці – Флоренції. Це і галерея Уффіці, в якій зібрані великі твори Мікеланджело, Леонардо да Вінчі, Боттічеллі, і собор Санта-Марія-дель-Фіоре, з оглядового майданчика якого можна побачити всю Флоренцію, і багато інших архітектурні пам’ятники епохи Відродження.

У кожному з міст Тоскани можна знайти шедеври архітектури і мистецтва, від яких захоплює дух. Пізанська вежа в Пізі і Площа Кампо в Сієні, Пояс Богоматері, що зберігається в Прато і сто церков міста Лукка, лицарські турніри Ареццо і чудово-похмурі готичні собори Кортони, «ідеальне місто» Піенца й вежі Сан-Джіміньяно – все це лише мала частина скарбів Тоскани.

Така різна і така загадкова Тоскана манить до себе і кожен, який відвідав цей рай на Землі, відвіз з собою спогади на все життя.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS